Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írta a párom a volt párjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Belépve maradt a gmail-jébe. Én meg kíváncsi voltam.

ezt írta:

"Sosem foglak elfelejteni és nem is akarlak elfelejteni."

a srác meg azt írta rá, hogy én se.

A srácnak van barátnője.


Barátnőmnek nem mondom el mit láttam. Azt mondja szeret de mostanában szex is alig van. Nekem mindig azt mondta, hogy ezzel a volt pasijával csak barátok. Barátok írnak egymásnak ilyesmit? Jogos hogy szarul esett? Vagy félreértem?

20F


2015. jan. 26. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom haver, de ez game over, add be a felmondólevelet mert ennek már nem lesz jó vége.
2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak a kezdet általában, később a hátad mögött fog találkozni vele és dugni vele.
2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyi kevés az objektív válaszhoz. S szerintem ne is innen közelíts. Ne őket vizsgált hanem ti kettőtöket. Ha nálatok valami nem jó vagy nem megy azt kell megoldani, s nem az ő kettejük kapcsolatát boncolgatnod.
2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én amíg nem beszélek vele, rosszra nem gondolnék. Egy kapcsolatot nehéz megemészteni.
2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves 20/F, egész egyértelmű, hogy a barátnőd gyengéd érzelmeket táplál az exe iránt.

Szerintem szakíts vele. Bár nem akarlak győzködni, te tudod. Ha pl. szembesíted, úgyis kimagyarázza, ha úgy állsz hozzá.

De ez így nem normális!

2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

"Azt mondja szeret de mostanában szex is alig van."


ez a kulcsmondat, 99% hogy kefél(t) az ekszével

2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi rossz, hogy sosem tudja elfeledni. Ezért kár lenne máglyára küldeni a kapcsolatot.
2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az hogy nem akarja elfelejteni, nem azt jelenti, hogy szereti még és akar tőle valamit.

Nekem is volt olyan hosszú, komoly kapcsolatom, ami nagyon mély nyomot hagyott bennem. Nem akarnék már vele lenni. De akkor is fontos része volt az életemnek. Nem fogom sose elfejteni.

2015. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olmot neki..
2015. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van exem, akit nem akarok elfelejteni. Az igazat megvallva egyiket sem. Aki bántott, arra azért kell emlékeznem, hogy ne sérüljek ismét. Aki nem bántott, azt sem akarom elfelejteni. Volt néhány szép évünk.

Épp ezért én bármelyik exemnek írhatnék ilyet.

2015. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!