Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony?! Szóval az lenne a...

Karácsony?! Szóval az lenne a kérésem, hogy tudnátok tippeket adni, mit vehetnék párom szüleinek, bátyjának és az ő párjának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mivel 20 éves vagyok, nem akarok és nem is nagyon tudnék még vad költekezésbe kezdeni, valami apróságra, figyelmességre gondoltam.

Eddig is minden évben ajándékoztunk egymásnak és most kezdek kifogyni az ötletekből


A tippeket előre is köszönöm! :)



2014. nov. 26. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy csomag szaloncukor, egy doboz teafilter, pár narancs és egy pezsgő.. :)

Én ilyesmit adtam egy csomagba.

21L

2014. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg aranyos ötlet lenne saját sütésü aprósüteményeket készíteni, szépen kidíszíteni és ünnepélyen becsomagolni.
2014. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi családilag adunk egy üveg valamit vagy egy nagy doboz csokit. Szóval nem veszek így külön (és párom sem), hogy akkor valamit apósnak, valamit anyósnak, stb.

Vagy párommal együtt veszünk valami nagyobbat a családnak. De akkor sem külön-külön.

A házi készítésű sütivel az a baj, hogy nem tudom, nálatok hogy van, de nálunk ilyenkor van vagy 10 féle süti + a bejgli, szóval szerintem nem túl jó ötlet odavinni egy 11. félét.

2014. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk a férjemmel, hogy az ő családjának ő veszi az ajándékot, az én családomnak én, és együtt adjuk oda.


Esetleg egy fondükészlet? Az pár ezer forintba kerül csak, és az egész család élvezheti.

2014. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!!! :)
2014. nov. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!