Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig szereti az exét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónappal ezelőtt mondta a barátom, hogy a volt barátnője írt neki Facebookon, hogy még mindig mennyire szereti, és hogy olyan,mintha egész életében ismerte volna,és nem tudja elfelejteni. Ennek nem fordítottam különösebb jelentőséget,mert megbízom a barátomban.

Tegnap nézegettem a Facebookot, és elkezdtem nézegetni a barátom képeit, és eközben tűnt fel, hogy az a bizonyos volt barátnő szinte kivétel nélkül az összes képét lájkolta. Rámentem a csajszi adatlapjára, és ekkor jöttem rá, hogy nem csak a lány lájkolgat, de az én párom is az ő képeit.


Nem szoktam féltékenykedni, de ekkor összeszorult a mellkasom, és nagyon dühös lettem. Természetesen nem rendeztem és nem is fogok rendezni jelenetet, de nem hagy nyugodni a dolog. Én sem lájkolom a volt barátom képeit, vagy megosztásait, eszembe se jutott. Viszont szerintem ha valaki tetszikeli valakinek a képét, akkor a képen látható személyt kedveli.


Túlreagálom a dolgot szerintetek? Vagy tényleg lehet valami a dologban?

Ha esetleg valamelyikőtök volt már hasonló helyzetben, megosztaná velem,hogy végül mi sült ki belőle? Hogy érdemes-e ezen rágódnom, vagy hagyjam a dolgokat?


Köszönöm a válaszokat!

20 L


2015. jan. 27. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit érezhetnek egymás iránt... De ez csak az én véleményem....
2015. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hát ha az én csajom mondaná,hogy még szerelmes lenne az előző barátjába,dobnám, mivel nem akarok pótlék lenni...
2015. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Ne álltasd magad!!! A srác még nincs túl a csajon, így annyit tehetsz, hogy ne sérülj tovább, mondd meg meki, hogy szüneteltessétek a dolgotx vagy hagyjátok egymást békén, mert tuti, hogy még sokat éreznek egymás iránt. Hidd el, ez nem ellened irányul, de az érzelmeknek, vsak nagyon kevesen tudnak parancsolni, s a pasid sem kivétel.


Ezen gondoljodj el, s cselekedj!!!!!!

2015. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Tudom, hogy ezek csak likeok, de ha jobban belegondolok, nekem sem esne jól ez a dolog az adott szituációban.

Elvégre miért tesz ilyet azok után, hogy a volt barátnője ilyeneket mondott neki, ha őt ez nem érdekli?!

2015. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rágódnod nem érdemes, de rákérdezni igen. és ha téged hibáztat, hogy túlérzékeny vagy meg ilyenek, az NAGYON gyanús.
2015. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem érdekelné,nem nézegetné a csaj adatlapját :(
2015. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah, itt valami bűzlik.
2015. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azok csak lájkok, mit érdekelnek? Ha nincs vele rosszban, miért ne lehetne? Mert ex? Veled van a barátod annak ellenére, hogy írt neki az exe, ennek örülj és tegyél érte, hogy így is maradjon. Ha azt mondod neki, hogy szüneteltessétek, sokkal könnyebben megy majd vissza hozzá. Ha meg mégis őt választja, amit nem hiszek, akkor meg mindenkinek így a legjobb. De a legtisztább az lenne, ha erről őt kérdeznéd, nem pedig idegeneket. 20/F
2015. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak azt se lehet tudni,hogy a likekok mellett nem e beszélgetnek is..Soha nem tudhatod..


Szerintem finoman,nem hisztizve kérdezz rá,és beszéljétek meg.

2015. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

alapestben nem tulajdonítanék semmit a dolognak, én is szoktam lájkolni olyan exem képét, akivel nem vagyok rosszban..


de mivel a lány konkrétan megmondta a barátodnak, hogy még mindig szereti, nem tudja elfelejteni, a barátodnak nem kéne semmi olyat tennie, amit a lány bátorításnak vehet. persze, ezek csak lájkok, de ebből azt veszi le a csaj, hogy még mindig érdekli ő is a srácot, szokta nézegetnia képeit..szóval téves következtetéseket vonhat le belőle. a barátodnak ha intelligens ember, a lány érdekében is nem tesz olyan dolgot, amivel eszébe juttatja magát a lánnyal.

nem hinném, hogy még szereti a csajt, de biztosan simogatja azért az egóját ez a vallomás. nem rendeznék jelenetet, de ezt elmondanám neki, hogy ne tegyen semmi olyat, amit bátorításnak foghat fel az ex, hacsak nem ezt akarja.

2015. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!