Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve járok. múltkor volt egy kis szünet közöttünk.akkor már nem jártunk,és én randiztam egy másik,sráccal.azóta kibékültem aztán azzal a fiúval akivel 3 évet jártam.és el mondtam neki hogy miközbe szakítottunk akkor én egy másik,fiúval randiztam meg csók történt.az a fiú akivel randiztam azóta is irkál pedig azt mondta nem illenénk össze. A barátom meg fenyeget hogy kérdőre vonja a másik srácot hogy pontosan mi is történt közöttünk mert azt hiszi le is feküdtem vele.
2015. jan. 27. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Én nem kerültem volna ilyen helyzetbe. :D
2015. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélje meg azzal a sráccal akivel randiztál.
2015. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ribizlik vagytok mind
2015. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyemben
2015. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azt a másik gyereket kell kérdőre vonni, hanem téged. De téged se, mert épp szünetben történt, tehát semmi köze hozzá. Mert amit nem tud valaki az nem is fáj neki.
2015. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod, mondd meg neki, hogy nem feküdtél le vele és ennyi.
2015. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te aztan hamar tul tetted magad egy 3 eves kapcsolaton.
2015. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!