Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 6 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban. Havonta találkozunk.3szor megcsaltam de nem direkt. megbántam. Azóta nem enged el sehova se és csak vele mehetek el valahova. Nagyon zavar. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
ja csak ő se semmi.előttem volt neki egy csaja 2 és fél évig jártak a pasim mindig megcsalta..
2010. febr. 8. 21:50
 22/42 anonim ***** válasza:

És hogy mondtad meg neki a harmadikat? -----> "Már megint életem, de esküszöm nem véletlen volt."

XD

2010. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
63%
kit érdekel h megcsalta? nem téged csalt meg te idióta..
2010. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
elmondtam neki mindent
2010. febr. 8. 21:53
 25/42 toteszke ***** válasza:
84%

Lehet, drasztikus vagyok, de csak helyeselni tudom, hogy a pasid nem enged el sehova magadban. Hogy mit csinálj most? Pedálozz, b.meg, de k.rvaerősen! Képzeld magad abba a szituációba, amelybe raktad a pasid, hogy te mit tennél, neked hogy esne.

Egyetértek jópár előttem szólóval. A pasid helyében, ha megtudtam volna, hogy megcsalt az asszony, ráadásul 3-szor is, igen nagy valószínűséggel kivágtam volna, mint macskát szarni. Ha 1szer megcsal az asszony és megtudom, talán (bár igen kicsi az esélye, hogy leülnék vele, mert valszeg akkor is elzavarnám)leülnék vele, hogy mégis mi a búbánatért csalt meg. Igen nagy valószínűséggel pápá lenne részemről. Onnantól pedig megszűnnél számomra létezni. Hogy miért vagyok ilyen? Mert soha az életben nem csalnám meg az asszonyt és ezt tőle is elvárnám. Ha úgy érezném, hogy dolgaink rosszul mennek, leülnék vele és megpróbálnám a helyes mederbe visszaterelni életünket. Ha nem menne, nem erőltetném.

(Amúgy egyáltalán ismered a hűség szót? Nem azt várnám el tőled, hogy legyél vak és csak engem láss. Mondhatnád bátran, hogy jenőkém, de fain az a csávó. Erre mondanám, mancikám, és láttad azt a csajt? Na, te még nála is szebb, okosabb, jobb vagy.)

2010. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
44%

Kicsi lány, az utóbbi két napban két olyan kérdést olvastam itt amiben a pasit megcsalta a csaja. Az egyikben a megcsalást a pasi azzal torolta meg, hogy megeroszakolta a lányt, a másik kérdésben pedig azt állt, hogy a pasi miután megtudta, hogy megcsalta úgy pofon utotte, hogy nekiesett az asztalnak utána pedig a hajánál fogva kidobta a lakásból. A kérdésekre rengeteg olyan válasz jott, hogy a csajok megérdemelték, mert ócska ribancok és ok is (válaszadók) ezt csinálnák a barátnojukkel, ha megcsalná oket. Szóval vigyázz a véletlenekkel, mert egy pasi elott nem véded meg magad azzal, hogy te is csaltad az elozo nodet. Orulj, hogy nem verte szét a fejedet, mint ezek a pasik tették volna akikrol írtam, te meg még bulizni szeretnél. Ha a pasit akarod akkor nem fogsz bulizni, ha bulizni akarsz akkor a pasit dobd. Ennyi. Nagyot fogsz te még koppanni az életben. Legalábbis remélem.


PM

2010. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam én itt olyan kérdést is miszerint "a kutyámmal szemezek az utóbbi napokban, szerintetek többet akarhat?"

Nem kell minden baromságot elhinni. Én pl soha nem emelnék kezet egy nőre. Igaz egy ilyen nőre telefonkagylót sem...

2010. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem te jártál a legrosszabbul? Hm... Lehet el kellene gondolkozni a 16 éves lányoknak - de nem csak nekik -, hogy mégis mit akarnak elérni. Hogy egy jó tartós kapcsolatuk legyen, vagy azt, hogy mekkora rib@ncnak nézzék.
2010. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Futurare ***** válasza:

Gondolom rendőr és lebilincsel... hogy-hogy nem tudsz sehova menni? Havonta háromszor lát. Esetleg a hónap nélküle töltött részeiben kolostorba vonulsz? Nem értem.


Üdv: Marton Hero

2010. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Ne osszátok már az észt, ti nagyon okosok! Ti bírjátok ki hogy egy hónapban csak 3x kaptok enni! A megcsalás nem jogos hanem szükségszerű!


Mellesleg mi a francot vártok 18 találkozástól? Talán sírig tartó szerelmet és örök hűséget? Kicsit gondolkozzatok már!


Figyelj csaj! Mondd meg a srácnak, hogy ez így nem megy és neked is jogod van egy normális kapcsolathoz. Nameg ő is találna jobbat.


Vagy: Csald csak nyugodtan, ő is ezt teszi! Tuti, hogy már rég egyenlített, ha nem ő kezdte!

2010. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!