Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 6 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt távkapcsolatban. Havonta találkozunk.3szor megcsaltam de nem direkt. megbántam. Azóta nem enged el sehova se és csak vele mehetek el valahova. Nagyon zavar. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakit nem direkt megcsalni? Istenem, tényleg ez a mai életforma a fiatalok körében? Én a srác helyében csak lazán fogom magam, felállok - se puszi, se semmi - és lelépek onnan. A srác nagy valószínűséggel akkor balek, hogy nem meri megtenni... Most meg veled van, mert nem akar elveszíteni... És ezek után még gondolom te vagy felháborodva, hogy "Jaaaaj a pasim akkor szemét, hogy nem enged egyedül partyzni..." Ne csodálkozz... Egy ekkore rib@ncot én szóra nem méltatok. Örüljél, hogy nem én vagyok a párod.
2010. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
én sem igazán értem, hogy lehet valakit nem direkt megcsalni... be voltál drogozva? mert maximum úgy tudnám elképzelni. az alkohol nem kifogás, az csak azt hozza ki, ami benned van. no meg mi értesz megcsalás alatt? lefeküdtél 3 másik sráccal? vagy "csak" csók volt? még ha 1× megesik azt mondanám, hogy a legjobbakkal is megesik 1×, megbocsátható ha nem volt szex. de azért az ember még félig bódult állapotban is elgondolkozik vetkőzés közben, hogy mi a francot művel...
2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
mind a 3 mal CSAK csók volt
2010. febr. 8. 21:44
 14/42 anonim ***** válasza:

hogy csaltad meg hogy nem direkt? fejtsd ki.. nemértem hogy lehet véletlenül O_O ráadásul háromszor O_O

és gondolj bele mit érezhetett a barátod! örülj hogy még veled van... csoda..

és ha ő megcsalt volna? akkor te mit csináltál volna?

O.o

2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

nem direkt 3 különböző sráccal csókolóztáál.ezt nevezem

hány éves vagy 13?

2010. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
de egy hülye liba lehetsz...Xd
2010. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok:

aha, szóval csók.. hát azért az is valami hidd el.. nemcsodálom hogy a barátod most meghúzta a pórázt.. te sem örültél volna ha megtudnád hogy ha ő is megcsalt volna téged szerintem.. örülj hogy még ott a barátod, és ha teheted ne csald meg többet

2010. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2010. febr. 8. 21:46
 19/42 anonim ***** válasza:

és a fiúd hány éves?

nem Enikőnek hívnak ?XD

2010. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mond, hogy te vagy a "szerencsés" pár...-.-
2010. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!