Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya lányokat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányokat miért nem hagyják el?

Figyelt kérdés
Szinte csak olyanokat látok, hogy csúnya lányoknak sok éves párkapcsolata van, soha el nem hagynák őket, a szép lányokkal meg szakítanak. Tudom, hogy nem minden a külső, de nem létezik hogy minden szép lány rossz, gonosz sátán lenne, a rusnyaságok meg angyalkák.
2015. jan. 27. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te szegény, már megint dobtak?
2015. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
a nem annyira szép lányoknak kb a béka segge alatt van az önbizalmuk (általában) és senki nem akarja őket még lejjebb nyomni aki össze jött már vele
2015. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

biztos jól szopnak :@@@@@

nem tudom

2015. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán nem az angyalka és az ördög háborúja ez hanem az IQ háborúja. Sok értelmiségi szintje a nullán van. Egy szép lány könnyen bekattan. Talán pont ezért.
2015. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből meríti adatait? Szubjektív megfigyelés vagy alapos tudományos kutatómunka? Egyáltalán mi számít csúnyának? Azt hiszem, kijelentése merész és megalapozatlan.
2015. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szép lányok elvárásai is magasabbak, meg van szokva, hogy n+1 udvarló hozná le értük a csillagokat. X idő párkapcsolat után egyszerűen kiégnek, nem értik mi bajuk van, ilyenkor jönnek a megcsalásos sztorik, aztán a kidobás. Nekik nem párkapcsolat kell, hanem konstans udvarlás.
2015. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A "csúnya" lányok általában nem járnak bulizni, nem isznak hányásig, nem cigiznek és lehet velük beszélgetni, vitatkozni, vannak érveik, saját gondolataik, mert nem veszik át a divatot, hálásak azért, ha szeretik őket, lehetsz mellettük önmagad. Egyszerűen emberileg többet érnek, mint azok az elkényeztetett lányok akik mindent készen kapnak az életben, mert szépek... Ha egy kapcsolat komolyra fordul a belső értékek válnak fontosabbá, mint a külső. És aki a szépségen kívül nem tud mit nyújtani, azokat ezen a ponton dobják.
2015. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a külsőről szól, hanem a "szép" lányok isznak mint ha muszáj lenne, vagány-csajok, pláza-Facebook-táska-cipő az életük. PErsze nem álatlánosítani akarok, vannak nagyon szép, normális-kedves-jófej csajok, és vannak piás-otromba-buta stb csúnyácskák is.

Amúgy is, kinek mi, ki a szép?

2015. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért az ivást kell felhozni ellenpéldaként, mintha az valami ördögtől való dolog lenne?

Átlagos kinézetű lány vagyok, két éves kapcsolatban, szeretek olvasni, tájékozódni a világ dolgairól széles körökben, szeretem a művészetet, de ennek ellenére inni is szeretek. Igen, berúgásig. Most emiatt vagyok kevésbé művelt?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a szépség szubjektív.

Ugyanakkor a nagyon szép lányokhoz, a "mindenki ideálja" típusúakhoz félnek a férfiak odamenni és kezdeményezni, mert úgy gondolják, nagyobb az esély a visszautasításra. A belső értékek fontosságát most nem említeném, mert ahogy nézem itt ez annyira nincs terítéken.


Azt mondjuk nem értem, miért azonosítjátok be rögtön a szépségét annak, hogy elkényeztetett divatmacákra asszociáltok.

Ismerek szerény, kedves lányt, aki gyönyörű, és csúnya lányt, aki flegma és egoista.


Az, hogy milyen géneket kaptunk, nem megváltoztatható, mindamellett nem az felelős a viselkedésünkért.

Aki elkényeztetett p@csa, annak a neveltetésével van a baj, nem az adottságaival

2015. jan. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Mint láthattad, oda is írtam, hogy nem akarok általánosítani, kis szövegértelmezés...

A berúgással nekem nincs problémám, de személy szerint szerintem szánalmas az, amikor fiatal csajok ájulásig vedelnek, és nem egyszer, hanem minden hétvégén, minden buliban. Bár pasiban is szánalmas...

Szóval, nem a piával van a gond, hanem a mértéktelen vedeléssel. És ez nem szépség kérdése, szép-csúnya, tök mindegy.

2015. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!