Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is szokott féltékeny...

Más is szokott féltékeny lenni a barátai barátaira?

Figyelt kérdés

Vagyis most igazából csak egy barátról van szó, egy lány barátnőmről (én is lány vagyok). Nem ismerem túl rég óta (2-3 éve) de nagyon szeretem, és sok olyan dolgot tud rólam, amit más nem. Most gimisek vagyunk, egy osztályba járunk. De vannak neki azok a barátai is, akikkel még általánosban ismerkedett meg, és még mindig jó barátok. Sokszor csinál velük programot (bár legtöbbször csak beülnek valahova inni egyet, de az még mindig több, mint amit velem csinál). Nem szeretem beismerni, de féltékeny vagyok a másik barátaira, úgy érzem, őket jobban szereti, mert több időt tölt velük. Nem szeretném megfojtani a féltékenységemmel a barátságunkat. Mit tegyek?


16/L



2012. okt. 19. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de tanácsot nem igazán tudok adni :/
2012. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!