Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok a barátaira? Van még jövőnk?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,a barátom 19.lassan 2 éve vagyunk 1ütt.Elég sok időt tölt a barátaival, minden nap találkozik velük.Akármiről legyen szó mindig a barátait választja helyettem.Én meg nemigazán szeretek velük lenni, meg amúgy sem szeretné a barátom ha velük lennék mert ő akkor a haverjaival akar lenni nem pedig velem.Az utóbbi időben elég kevés időt töltünk egymással.Mikor 1ütt vagyunk akkor is veszekszünk :S pedig én nagyon szeretem.Állítólag ős is engem de nem mutatja ki,Azt mondta nem is fogja kimutatni mert ő nem olyan.Pedig én elég bújós vagyok és szeretethiányos.Ha összeveszünk mindig én rohangálok utána h kibéküljünk,ő 1x sem jönne utánam.Mindenki azt mondja 100x jobbat érdemelnék, mert ő nem törődik velem. Most akkor mi lesz??
2009. júl. 3. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetem olvasnám :)

Mond neki hogyha igazán szeret akkor veled is törödik nem csak a barátaival.Ne kérd töle hogy válasszon a barátai és közted, de probáld vele megbeszélni hogy te vágysz a társaságára, hiányzik neked és szeretnéd ha veled is lenne nem csak a haverjaival.Vagy mond neki hogyha a barátaival akar mindennap logni akkor vigyen téged is mert szeretnéd te is jol érezni magad.Ha egyikre se reagál avgy azt mondja nem akkor meg hagyd ott!

2009. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy néha velem is törődhetne nem csak a barátaival. De ilyenkor azt hiszi meg akarom mondani neki h mit csináljon.És mindig veszekedés lesz belőle.:S Viszont volt mikor héba-hóba elhívott, de akkor sem éreztem jól magam abban a társaságban, mert elég gyerekesek. Viszont abarátom meg ott sem törődött velem. És azóta cigizik is. Persze csak mikor a haverjaival van...
2009. júl. 3. 01:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond neki hogyha csak a barátai léteznek számára akkor jobb ha csak velük lesz... aztá hagyd egy ideig ha szeret ugy is keresni fog
2009. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te lógj a barátnőiddel, amikor ő akarna veled lenni. Majdcsak rájön
2009. júl. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!