Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen lány jön be inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lány jön be inkább?

Figyelt kérdés

A) Az, az igazi "csajos" csaj, aki mindig igyekszik tökéletesen kinézni, jól áll a haja a sminkje, nagyon szép és nőies. Szeret a barátnőivel csajos napokat tartani. (ilyenkor le vagy koptatva de legalább nem pasikkal lóg) Az életben és a kapcsolatotok terén is magabiztos. Olyan tipikusan igazi nő.


vagy


B) Kicsit fiúsabb csaj, aki azért nőiesen néz ki, de nem festi magát, nem érdekli annyira ha nem áll tökéletesen a haja, egy csajos nap helyett inkább megszervez egy lan partyt, amihez ti is csatlakozhattok, viszont sok a fiú haverja, és az életben sem annyira magabiztos, szüksége van egy kis támogatásra és törődésre hogy nyisson az emberek felé.


Én az utóbbi vagyok és úgy érzem hogy az előbbivel szemben soha sem vehetem fel a harcot. :S


20/L


2015. jan. 27. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ezek közül egyik se. 20 évesen ne lan partyozzon már könyörgöm.. természetesen legyen szép,és lányos legyen. Lányosak legyenek a megnyílvánulásai,érzései kifejezései,öltözködése,stb.
2015. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
B, amennyiben ne úgy néz ki mint egy 11 éves kisfiú, hanem tényleg nőies.
2015. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lan party az mi??

Amugy inkább az elsőt választanám, azt szeretem ha nőies egy lány, és ad magára, nem számit hogy mindig a tökéletesre törekszik hisz ugy is látni figim smink nélkül. Nem zavarna az sem hogy néha a barrátnőivel van énis szeretek néha haverokkal lenni és kell is.de az jobban zavarna ha fiu barátokkal lenne mert eléggé féltékeny tipus vagyok.. de a legfontontosabb hogy szeressen a külső is az persze de személyiségre is inkább az első lány :)

2015. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

B mindenképpen :P Hasonló vagyok én is, csak fiú kivitelben.

Csak én lanpartyt nem szervezek, meg nincsenek barátaim, a többibe hasonlítunk. :P

2015. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
D! Munkásruha, acélbetétes bakancs, traktorjogsi stb.
2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A B-t választanám.

Szerintem ne is akard felvenni a harcot, mert az olyan lányokkal általában csak a külsejük miatt jönnek össze, nem pedig a lelkük miatt. Biztos lehetsz benne, hogy a jövendőbeli párod a lelked miatt fog szeretni, nem a testedért.

2015. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hahahahaha...

Egyértelmü 2.

Ne a semmirevalókat nézd... Kit érdekel véleményük...

Aki sminkel annak semmi esélye nem lenne nálam s elég logikusan nézem világot.

Am elöző barátnőm is 2. volt de bár ezt így mondani elég komplikált...

18F

2015. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A kettő közül egyik sem! -.-
2015. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!