Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk is kötődnek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is kötődnek az első csajhoz, akivel szeretkeztek?

Figyelt kérdés

Kiderült a páromról, hogy még szűz. Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy ha lefekszem vele, akkor jobban fog hozzám kötődni, vagy a fiúknál ez nem így működik? Én már nem vagyok szűz, de nekem elég sokat jelentett az első, sőt a második is, és több egyelőre nem volt.

Amúgy 22/F, én pedig 20/L


2015. jan. 27. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9:


Ez hülyeség. Én nem kötődöm az elsőhöz. Mikor szakítottunk, attól a naptól kezdve egyáltalán nem kerestem őt és nem is beszéltünk, pedig együtt voltunk 1 évig és szerelmes is voltam belé. Már 4 éve nem beszéltünk.


Alapból ilyen vagyok, hogy egy exemmel sem tartom a kapcsolatot és ha ők nem keresnek vagy nem találkozunk teljesen véletlenül össze, akkor soha az életben nem beszélnék velük. Pedig egyikkel sem rosszban váltam el.

Az elmúlt szerelmek egyáltalán nem izgatnak vagy érdekelnek.


22/F

2015. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem emlékszem az elsőre, de az tuti hogy csaj volt :D

... vagy mégsem :O

...nagyon sokat ittam :D

2015. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én ugyan lány vagyok,de elmondanám a tapasztalatomat.:)


mi anno egymással veszítettük el a szüzességünket. pár évig együtt is voltunk.

ő szakított,de jóban maradtunk.

azóta is beszélünk,pedig 3éve külön vagyunk. nem csak felszínes dolgokat oszt meg velem. pedig van,hogy akár 1 hónap is kimarad két beszélgetésünk között.

illetve ha szóba jövök,jó dolgokat szokott rólam mondani,ahogy visszahallottam.:D


szerintem egy szép emlék az egész, és valahogy ő is így lehet vele.

2015. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!