Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan srac, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srac, aki nem csak meg**rni akar, hanem rendes nőkent tekint rám?

Figyelt kérdés
Félek új kapcsolatot kialakítani. Régimódibb srácok jönnek be, de manapsag mindenhol a s*exéhes kanokat latom. Neten sem jobb a dolog. Sőt! Merre keressek?

2015. jan. 28. 00:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors valaszokat. Régimódin az igazi udvarias ferfiakat tekintem, akik ékkőként tekintenek maguk mellett a nőkre. Egy szóval sem mondtam, hogy mitől legyen mentes, egyszerűen nem akarnék áldozatul esni.

nem itt ismerkedek, pont azért írtam, hogy neten is próbaltam, es az a kérdes, hogy hol lehetne még.

Köszönöm mindenkinek.

2015. jan. 28. 00:45
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de már foglalt. :)


Egyébként létezik jópár ilyen srác, csak nyilván nem a "nagymenő" alfahímek között kell keresgélned.

Ez nem azt jelenti, hogy add le az igényeidet, és csak a 100 kilós WoW-kockáknál próbálkozz, van bőven értelmes kinézetű, érdekes személyiség azok között is, akik a szolídabb fajtából valók.

2015. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Kihaltak mint a mamutok
2015. jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem csak meg...ni akarlak, reggelire is a vendégem lennél. Visszautasíthatatlan ajánlat!
2015. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Én csak agyhalott féreg lányokkal találkozok.

Akinek annyi agya van mint a balherém mit várhatnék tőle majd ha gyerekekhez visz sor? Mily utódot kaphatnék ennyire elfajult génhulladékoktól??? :"(

2015. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csak megk"rni jó, akkor biztos van vagy lesz.
2015. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
legyszives gondold at az eleted. bigtos hogy nincs ilyen pasi a BARATOK kategoriaban? es tarskereson sem tunt fel normalis? ennyire nem?
2015. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"ékkőként tekintenek maguk mellett a nőkre"

Szereted, ha tárgyként kezelnek?

2015. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném ha tárgy lennék. Ez csam egy hasonlat. Van normális, kb 2%. De vagy foglaltak, vagy messze vannak. Aki normális és szingli és közel is van olyat nem találtam. Lehet hogy magas az elvárási szintem, csak van amiből nem adok le.
2015. jan. 29. 08:05
 20/24 anonim ***** válasza:
De amúgy azért szeretsz dugni?
2015. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!