Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés

A páromnak heti 6 nap legalább fáj a hasa. Azt mondja évek óta. Nem hajlandó elmenni orvoshoz, pedig én egyrészt nagyon aggódok, hogy lehet valami komolyabb baj tünete, másrészt kezdi megkeseríteni az életünket, hisz nekem is rossz kedvem van ha nem érzi jól magát, és sokszor emiatt nincs szex.

Hogy vegyem rá, hogy nézesse meg magát dokival?

Ő 20éves fiú.


2015. jan. 28. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Stressz. Nem akarlak bántani, de amúgy a kapcsolatotokban ezt leszámítva minden rendben? A volt barátnőmnek minden kínja volt, itt fájt, amott fájt, aztán végül teljesen rendbe jött, mikor végre elváltak útjaink. Csak gondoltam felvetem, hogy minden oké-e.
2015. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális, kiegyensúlyozott étrend, no alkohol, no cigi, mozgás, sok folyadék, stressz kerülése.

Én ettől jöttem helyre, ugyanígy hónapokig fájt a hasam, kutya nem tudta mi bajom

2015. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen vizsgáltassa ki magát! A páromnak is gyakran fájt a hasa, elment kivizsgálásra és kiderült, hogy Crohn-betegsége van! Minél előbb észreveszik annál jobb!

Persze bármitől fájhat a hasa, de egy kivizsgálást megérne!

2015. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj mar, nem minden a szex, a problemaja fontosabb.


Egyebkent ha sajat maga nem akar elmenni es szoltal is neki, ne eroltesd.

Semmit ne eroltess.


Majd ha mar nagyon nem fogja birni a fajdalmat, rafog jonni, hogy megis elkene menni, de akkor mar gondolom elfog.

Vagyis a sajat karan tanul.


Ennyi.

2015. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A páromnak heti 6 nap legalább fáj a hasa. Azt mondja évek óta. Nem hajlandó elmenni orvoshoz"

az ilyen meg is érdemli már bocs...


amikor szóba jön az orvos mit reagál?

2015. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapigazság: az életben ha valaki nem akar valamit, Te nem akarhatod helyette.
2015. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt reagálja, hogy fölösleges, az orvos úgyse tud mit csinálni, nincs neki semmi baja.
2015. jan. 28. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:

semmi baja? vagy lehet pontosan tudja mi a baja és azért nem akar...lehet drogot csempészett a hasában és most az a gond, hogy a sufnis sebész nem pakolta össze rendesen...

vagy fél az orvostól, vagy szimplán hülye...

én a helyedben nem maradnék együtt vele aki nem akar elmenni orvoshoz...lehet pár éve van hátra, mert már belül elterjedt benne a rák...és ez ő hülyesége miatt...

2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
maszirozd meg a prosztatáját
2015. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 azért ez kicsit durva :DD
2015. jan. 28. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!