Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éve élek együtt egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve élek együtt egy nálam 37 éves férfival és ma megkérte a kezemet Elfogadjam szerintetek? Elkötelezzem magamat neki?

Figyelt kérdés
24/L

2015. jan. 28. 00:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fura, hogy 15 évesen már egy 52 éves férfival nem csak kapcsolatban voltál, de már együtt is éltél vele. Valahogy gyanítom, hogy apád még fiatalabb is nála. Nem tudom elképzelni, hogy az akkori osztálytársaid hogyan nézhettek rád, de már mindegy is. Nekem olyan mindegy, de ha egy 24 éves egy 61 évessel összeházasodik... Nem hiszem, hogy olyan nagy lesz a boldogság, lassan majd fürdeni se tud egyedül, te meg még nagyban... Meg majd a gyerek azt fogja hinni, hogy ő a dédapja. Én hülyeségnek tartom ekkora korkülönbségél, de te jobban tudod.
2015. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
C? Vagy pszichológiai probléma? Az magyarázná a megmagyarázhatatlant.
2015. jan. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Van igaz szerelem,csak kell hozzá 2 milliárd forint is.....
2015. jan. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vele képzeled el hosszútávon (amit meg tudok érteni), akkor miért is élsz vele? Illetve, ha visszautasítod, akkor vége a kapcsolatnak is.
2015. jan. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha erre a kérdésre nem tudtad azonnal a választ, sőt, ha ezt a kérdést fel kellett tenned a gyakorin, akkor ne menj hozzá.
2015. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az Vajna Tímea?
2015. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne...ha ez a kérdés felmerül akkor az együtt töltött időnek lassan vége...mert ha 9 év után sem vagy biztos benne, hogy vele akarod leélni az életed akkor valami ott nincs rendben...
2015. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát besz.arok hogy ezt itt kérdezed és nem tudod eldönteni saját magad 9 év után! Ennyi életképtelen embert mint aki a gyakorin van!
2015. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
számolom innen, számolom onnan... csak nekem jönnek ki nehezen normális számok?
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagyoni helyzete és egészségi állapota milyen? Csak ezek ismeretében hozható racionális döntés.
2015. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!