Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs oda a kocka barátom azért hogy együtt játsszunk?

Figyelt kérdés

A barátnőm pasija imádja ha ők egyutt játszhatnak és én is ugy játszanék és kipróbálnám és csomószor említettem én is a barátomnak de mintha egyik fülén bemenne a másikon meg ki :(

21 évesek vagyunk


2015. jan. 28. 13:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mégis hogy ne vennem magamra? Én mindenben a kedvére járok, alkalmazkodom hozzá ő meg arra nem képes hogy egyszer maga mellé ültessen, csak hogy megnezzem milyen... Nem akarom én lerontani a 100 szintű sámánját :( hozzá se nyulnek csak neznem higy jatszik :(
2015. jan. 28. 13:56
 12/32 anonim ***** válasza:

EZT hagyd meg neki

adj neki teret

PASI

nem csaj

nem igényli hogy folyton a nyakán lógj

2015. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem lógok egyáltalán a nyakán, heti kétszer szoktunk találkozni...és akkor meg csak szexelni akar.

Azt hiszem ott fogom hagyni, nem hiszem hogy ő ugyanúgy szeret mint én őt

2015. jan. 28. 14:15
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
jaja, jól látod a helyzetet, lyuknak jó vagy (értsd:üríteni). de amúgy egy kocka kis ge@ci a gyerek, szakíts vele!
2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom felfogni, hogy lehet ez fontosabb neki, mint egy barátnő aki figyelmes, nem buta, lehet vele beszélgetni, más farok nem jart benne csak az övé, nem akaszkodik rá, nem csalja stb...
2015. jan. 28. 14:28
 16/32 anonim ***** válasza:
lehet ezzel úgy érzi, hogy ráakaszkodsz...az a tér az övé és te közössé akarod tenni..."nem hagysz neki elég teret"
2015. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Igazából én sem nagyon értem.

Legalább egy kicsit több időt tölthetnétek együtt.

,,más farok nem jart benne csak az övé'' ezt így ne írd le mert nagyon lealacsonyítóan hangzik.

Ha ennyire zavar próbáld meg megbeszélni vele, ha nem hajlandó akkor tényleg lépned kell.

2015. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Sajnos kezdem ugy latni hogy a kockák ertheto okokból találnak nehezebben baratnot
2015. jan. 28. 14:48
 19/32 anonim ***** válasza:

Hát fogjuk rá hogy én is kocka vagyok/voltam, de nálam ilyen nem fordult elő ilyen.

Azért ne általánosítsunk. Ha valakinek minden vágya lenne velem játszani én hagynám, sőt volt amikor ez elő is fordult.

2015. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos rossz srác ölébe pottyantam, ő meg le sem szar :(
2015. jan. 28. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!