Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs oda a kocka barátom azért hogy együtt játsszunk?

Figyelt kérdés

A barátnőm pasija imádja ha ők egyutt játszhatnak és én is ugy játszanék és kipróbálnám és csomószor említettem én is a barátomnak de mintha egyik fülén bemenne a másikon meg ki :(

21 évesek vagyunk


2015. jan. 28. 13:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

hát én is elég sokat töltök a gép előtt, elég sokat játszottam a múltban, mostanság már meló miatt ülök többet (főleg munkahelyen)...de attól még odafigyelek a barátnőmre :) és én engedtem is, hogy játsszon velem :)


legjobb barátom szintén sokat ül gép előtt, munka, suli, játék miatt és ő is foglalkozik a barátnőjével :) ők is játszanak együtt...

2015. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is lvl 100-as shámánja van, de nekem meg druidom :D, pont így ismerkedtünk meg, hogy anno ex mutatta meg a játékot, ő megunta, én belekockultam és neki elege lett, hogy számára vadidegen pasikkal beszélgetek, sőt néha találkozok mikor guild találkozó volt és elmentünk közösen sörözni. Tehát volt életem mellette is, így hiába voltam hűséges szakítottunk. A mostani barátom pedig guildtárs volt, szakítás után sokat beszélgetünk, és nagyon lassan alakultak a dolgok, majd egy randi után gyorsan.


Na de visszatérve a jelenlegi helyzetre, helyzetedre. Ha még azt se engedi, hogy nézd ahogy játszik, sőt, ha ott vagy csak szexelni akar egész biztosan nem szerelmes beléd csak "arra" kellesz neki. Én rövidúton kidobnám az ilyen nyomit.


Mi barátommal pont azért játszunk együtt, mert így a későbbiekben beszélgetni is tudunk róla, ráadásul nem az van, hogy nyaggatjuk egymást, hogy na ne játssz hanem foglalkozz végre velem, hanem közösen játszunk majd kinyomjuk a gépet és mással töltjük az időt :) A játékon kívül is van hobbink, de az nem ugyanaz, így nem igazán tudjuk a másikat bevonni, főleg, mert nem társas hobbik (olvasás, rajz, ékszerkészítés, stb.)

2015. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De én meg soha nem játszottam, nem az van, mint neked, aki ismeri mar az egeszet
2015. jan. 28. 15:32
 24/32 anonim ***** válasza:
és amikor mondtad neki, hogy szeretnéd nézni ahogy játszik, vagy szeretnél vele együtt játszani mit reagált?
2015. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Hogy jo majd keresünk neked valami játékot. Es ennyi. Mintha valami otevesnek venne legot
2015. jan. 28. 15:36
 26/32 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Mobilról vagyok de majd megnezem mi ez
2015. jan. 28. 15:37
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem akar veled kockulni, mi mindig együtt kockulunk a barátommal :)
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
26. Soha nem törölném tudom hogy ez az elete
2015. jan. 28. 16:18
 30/32 anonim ***** válasza:

"ez az elete"

ez a baj :)


lehet neked nem mond sokat, de nekem is van AT-n (elég híres pvp szerver) 5/5-ös karim ami ugye fullosnak mondható, hónapokba került elérni, de mégsem ez az életem...ez csak egy játékbeli karakter...hiába ölök bele hónapokat, éveket attól csak egy karakter...legnagyobb gamer korszakomban bármikor kitöröltem volna a karit, mert CSAK EGY KARAKTER! ha ez az élete az nagyon nagy baj...akkor tényleg csak szexre kellesz neki...

2015. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!