Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, lányok . Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok . Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe egy szerelmes vagyok egy nyári iskola kirándulás óta. Lassan egy éve. Nem mindig voltunk jobban de egy napon rá írtam Facebookon és elkeztünk beszélgetni. Megtutam hogy van barátnője és én elkeseredésemben bevalottam neki hogy tetszik. Azota pikel rám de dobta azt a csajt. Másik csaja van aki tőrténetesen az osztálytársam és a fiu is. A fiu a legjobb pasi az iskolában. Mit tegyek?

2015. jan. 28. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Keress mást
2015. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igaza van az első válaszolának !!! Keress valaki olyat aki meg is érdemli azt , hogy tetszen neked ;)

Ahogy hallom ez a fiú nem olyan értékes ahoz hogy bánkódj miatta.

Amúgy hány éves vagy ?

2015. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem vagyok valami idős. És próbáltam mást találni de nem megy. Őt szeretem és kész. És igen is hogy értékes. Vicces kedves segitőkész még velem is ugy hogy tudja hogy szeretem.
2015. jan. 28. 19:42
 4/4 anonim válasza:

Adok egy tuti tippet.

Ne az iskola "királyánál" próbálkoz.

Nézz körbe az osztályban/évfolyamban. Biztos van olyan aki rajong érted.

2015. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!