Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk tanácstalan...

Lányok, fiúk tanácstalan vagyok! :/ Fontos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Október 28.-án ráírtam egy lányra, a legjobb barátom mondta, persze én nem nagyon hittem az egészbe, hogy lehet köztünk valami, de ráírtam. Pont egy kisebb kapcsolat után voltam.

Lényeg az, hogy nem hittem volna, hogy vissza fog írni a lány, de miután bejelőltem és írtam neki, elég gyorsan vissza is írt, nagyon meglepődtem.

Elkezdtünk beszélgetünk Facebook-on, találkoztunk (kb. 5-6-szor eddig) és közben szép lassan beleszerettem, de nagyon, iszonyatosan.

Amikor meglátom összeugrik a gyomrom és alig várom, hogy újra lássam.

Van-e ilyenkor valamilyen jel, amiből meg tudnám állapítani, hogy tetszek neki???

Arra gondoltam, hogy a napokban elmennénk sétálni, hógolyózni és a barátokkal biliárdozni. A biliárdhoz csatlakozna még 4 emberke azaz a legjobb barátom és a barátnője, a tesóm és a barátja.

Elvileg ezen a héten szombaton jön hozzám filmezni, esetleg valamilyen tanács???

Mivel készüljek, ülve, fekve, ez az első alkalom, amikor feljön hozzám egy lány filmezni.

Milyen filmet ajánlotok???

Nagyon jó lenne, ha lenne köztünk valamilyen kémia.

Normális válaszokat írjatok légyszíves!!!



2014. dec. 29. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?

Szerintem úgy vehető észre,hogy tetszel neki,ha sokat mosolyog rád,valamilyen oknál fogva még is hozzád ér,de az is lehet,hogy csak úgy tekint rád,mint egy jó barátra.

Készülj valami nassolni valóval és üdítővel.Vígjáték szerintem megfelelő az ilyen alkalomra.

2014. dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A lány 16, én 17.

Nassolás az alap ;)

2014. dec. 29. 01:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még várjak ???
2014. dec. 29. 01:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz,hogy tetszik-e neki valaki,persze ne túl feltűnően,csak diszkréten beszélhetsz vele arról,hogy neki milyen srácok tetszenek,de a helyzet majd adja magát.
2014. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kukanudlidú válasza:
100%

Szia!

Látom nem vagy otthon szívügyekben, de térjünk a lényegre...

Ami kell egy csaj meghódításához,avagy amikor először jön hozzád filmezni egy lány:

- legyél önmagad, ne mutasd ki, hogy izgulsz

- romantikus filmet ajánlok

- legyél megértő vele ha valami lenne

- ne játszd el az "én vagyok apuci" szerepet, mert ha rendes csajt szeretnél felszedni, akkor nem jön be ez a taktika

- mivel gondolom otthon laksz, ezéért semmiféleképpen se hagyd, hogy anyád/apád akárkid megszeresse a lányt, azelőtt mielőtt komolyra fordul a dolog

- beszélgess vele sokat

- kérdezd a napjáról, hetéről stb. (de ne faggatózz)

- legyen rend abban a szobában ahol nézitek, és remélem összejönnek a dolgok ;)

UI: a legfontosabbat majdnem kihagytam: ha bevallja neked, hogy szerelmes beléd, akkor ne habozz, és mondd meg neki te is... ha szerencséd van, a lány fog kezdeményezni csók-ügyben, ha viszont nem, akkor csak hajráá :);)

Ha nem jössz be neki, akkor nem is érdemel meg téged, és ne búsulj! Vannak mások is a világon! :)

2014. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
figyelj,ha fel megy hozzád filmezni akkor mar szerintem biztos van valami:D en nem mennek fel csak ugy valakihez filmezni,szoval meg van az esely, azt mar te tudod milyen filmeket szeret
2014. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kukanudlidú válasza:
Ha nem laksz otthon öltöztesd hangulatos pirosba a lakást/házat... vagy akármit :)
2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mesélj nekem egy atom szar viccet.. ha nevet rajta tetszel neki ha pedig nem nevet akkor nem tetszel neki :D
2014. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Bárcsak nekem is ilyen barátom lehetni://
2014. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 AlistarFake válasza:

Filmnek valami olyant ajánlanék, hogy egy fiú, ( aki tegyük fel a te szereped) szerelmes egy lányba!

A lány átmegy hozzá és valami lesz! :D Ettől lehet gondolja, hogy utalni akarsz valamire esetleg ha egy filmben a lány megcsókolja a fiút a neked tetsző lány is hasonlót szeretne!

Ne siratós filmet tegyél be! Ne feltűnően kérdezd meg tőle mi a véleménye a hozzád hasonló fiúkról!

Ha viszont nem teljesen így alakul ostromold még! :D Tegyél ki érte! De jegyezd meg egy lányért a szívedet is kitépheted mindig a lányok választanak . És ha az egész filmezés se sikerül még akkor se add fel! És ha esetleg megpróbálna megcsókolni akkor te is tudod mit kell tenni! Viszont ha te próbálod megcsókolni két lehetséges eset történhet: 1.:Engedi, hogy megcsókold. 2.:Elhajtja a kezed, vagy pofon, vagy egyéb elkerülési módszer! Gondolom folytatni már tudod! És ne is hozd fel a sex témát kivéve ha ő kéri (nem hiszem, hogy kérni fogja)!

Ajánlom ülve nézd! HA ÉS CSAK IS HA olyan helyzet jön valld be neki, hogy oda vagy érte! Ezt észre fogod venni ez nem elképzelhető, leírható!

Legyél kedves, szép ruhát vegyél fel! A legjobb helyet ahova ülhet ajánld fel neki! Sose árt ha egy beszélgetés közben hagyod kibontakozni! Figyelj rá mert onnan tudja, hogy "tetszek ennek a fiúnak" vagy, hogy "vannak még megértő és figyelmes fiúk"! Először válaszolj őszintén ha kérdez valamit, tehát ha ez a válaszod negatív akkor szépítsd a helyzetet! A Film 33%-ban segíti elő a helyzetet, a beszélgetés 49%-ban, 18%-ban pedig a szerencse!

SOK SIKERT! HAJRÁ TESÓÓÓ! :D :D :D :D És ja jó lenne egy ilyen barát akinek lehet segíteni!

2014. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!