Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar játszani velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar játszani velem a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy kicsit kocka pasim, én is kicsit kocka vagyok, gondoltam tök jó lesz, majd tudunk együtt játszani, de valamiért sose akar. Az elején még igen (kb egy éve vagyunk együtt), megvette nekem az egyik kedvenc játékát, hogy majd együtt toljuk, valamennyit játszottunk vele, de aztán tök elfelejtődött, mindig a haverjaival játszik.

Vajon miért nem akar velem?

Más programokat szívesen csinál velem, szoktunk kimozdulni, filmezni, de ez zavar, hogy vannak punnyadós napok mikor mindketten játszunk, csak ő nem akar együtt.

Mi baja lehet velem? :D


2015. jan. 28. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hányszor lesz ez a kérdés feltéve?
2015. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Biztos béna vagy :P
2015. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam ilyen kérdést, csak azt hogy a pasi kocka és ez baj mert egyáltalán nem foglalkozik a csajjal. Azért ez a helyzet más :D
2015. jan. 28. 16:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Attól függ, fps-ekben jó vagyok, dotában noob, így arra egy rossz szavam sincs hogy azt helyettem a haverjaival játssza :DD De amit vett nekem, abban tök jó páros vagyunk, könnyen haladunk és jól összedolgozunk, nem érzem magam bénának :D
2015. jan. 28. 16:37
 5/19 anonim ***** válasza:
Kell neki ennyi szabadság. Ez a pasis program. :D Legalábbis szerintem. Ha más programokat szívesen csinál veled, akkor szerintem ez legyen a legnagyobb problémátok. :D
2015. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát, épp azért, mert veled mást szeret csinálni.


Vagyis nem tudom hogy mondjam. :D barátom pl horgászni szeret. Biztos ellenne velem is kettesben 1x-2x ,dw nyilván ez a haverjaival "jobb",nekik ez a pasis programjuk.


ValamiT kell,hogy nelkuled csinaljon,ez nem a vilag vege :D

2015. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

komoylan mondom a sokadik iylen kérdés, hogy panaszkodik egy lány a kocka pasijára. hát akkor minek kell összejönni ilyenekkel??!

aki meg rnedes normális, sportol, stb, élvezi az életet, csak lesz*rják a csajok, mondván hogy "uncsi, átlagos"...

2015. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mit vett neked? :D
2015. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Miért jöttem vele össze? Mondjuk mert rendes, aranyos, imádnivaló, és van közös érdeklődési körünk :D

Amúgy nyilván kell neki is meg nekem is külön program, itt nem erről van szó. :) Nem élünk együtt, heti 2-3 nap vagyunk egymással, a többi nap úgyis látástól mikulásig a haverokkal kockul, meg én is, de ha együtt vagyunk akkor jó lenne vele, ennyi. :)

2015. jan. 28. 16:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Borderlands 2-t vett nekem még tavaly :D
2015. jan. 28. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!