Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem hazahozni a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem hazahozni a párom. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Remélem volt más is hasonló helyzetben, és leírja, hogy ő mit csinált. Vagy a párja, hogyan reagált.

Ha nem, akkor légyszi adjatok tanácsot...


A lényeg, hogy a fiú szülei nagyon gazdagok és egy gyönyörű családi házban élnek. Még nem voltam náluk, csak kívülről láttam a házat, de már úgyis elképesztő volt... Milyen lehet belül.

Nos, az én családomra nem mondható, hogy szegény, inkább a normál kategóriába sorolhatnám. Mindenem megvan, amire szükségem van, sose nélkülöztem, de a házunk nem egy kacsalábonforgó palota. Most fogjuk festeni a szobám, akkor az kicsivel jobb lesz, de még így is félek idehozni őt. Nem egy modern villa, inkább régiesebb parasztház.

Mindenki azt mondja, hogy túlreagálom, mert ha szeret, akkor ezért nem fog velem szakítani, mert nem a ház miatt jött össze velem. Ebben van valami, de azért félek az egésztől. Jelenleg se engedem, hogy jöjjön, de hazudni se akarok neki.

Mit tegyek? Mondjam, hogy hogy szégyellem a házunkat és nem akarom idehozni? Ti megértenétek?


2014. júl. 22. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod.
2014. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos észrevette már az anyagi különbséget , nem hinném hogy érdekli
2014. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt nálam jóval szegényebb pasim és egyáltalán nem zavart, hogy milyen házban él

19/L

2014. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod de nagyon.
2014. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi voltunk régen 1 szobás lakásban, utána nagy házba költöztünk luxus körülmények közé, tehát megjártam mind2 végletet...egyszer pár osztálytársamat áthívtam mind csodálkoztak milyen helyen lakom...később mentem az egyikőjükhöz (nagyon jó barátom volt), és 'fel akart készíteni' arra, hogy ők nem élnek olyan körülmények között mint mi...kb ugyanúgy szégyellte mint te...nagyon rosszul esett amikor ezt felhozta...mintha csak a pénz lenne a kötelék közöttünk...szóval nem ajánlom, hogy te is elkövesd ezt a hibát, mert nagyon megbánthatod vele...szerintem simán megmutathatod hol laksz...


21F

2014. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod, nem kell semmit hazudni, nem kell magyarázkodni! Ne szégyelld a házatok, a szüleid valszeg keményen megdolgoztak érte. Hazaviszed, bemutatod, kész. :)

Ha szeret a barátod, egy cseppet sem fogja érdekelni hogy milyen a házatok. A férfiak amúgy sem kényesek ilyenre.

25/F

2014. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeret, akkor nem fogja érdekelni, hogy szegényebb körülmények között éltek.


Elmondhatod, ha akarod, de sztem felesleges.


-


Engem szó szerint nem zavarna, mivel nem mindenki születik gazdag családba, és nem mindenki élhet luxus körülmények között.

Teljesen megérteném a helyzetet.

Ahogy a normálisabb fiúk is.

2014. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, felesleges ezen aggódni. Nem az fogja érdekelni milyen a házatok... Max ne ragadjon a padló, ne legyen kosz, por, és ne mászkáljanak patkányok az ágy alatt és ennyi:)
2014. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Nagyon aranyosak vagytok.

Mindig rend van és még patkányok se mászkálnak (:D), csak nem a legmodernebb bútorok vannak, stb...


De megpróbálom ezt elfelejteni és bátran idehozni.

2014. júl. 22. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan lány vagyok, de csak egy-két dolog van ami miatt szégyellném vagy csak nem szeretném hazavinni a barátom.

- ha a családban valaki elmebeteg lenne, szó szerint. Pl demens vagy skizofrén vagy ilyesmi és lennének a beteg családtagnak furcsa dolgai, pl egy szál semmiben rohangál néha vagy csorog a nyála szegénynek és nem szeretném ha megbámulnák vagy ilyesmi.

- agresszív vagy alkoholista esetleg drogfüggő a családban.

- higiénia mellőzése valamelyik családtagom részéről, így nyáron a melegben én se viselném nem, hogy még egy számomra kedves embernek el kelljen...

- rágcsálók, bogarak, rovarok, stb. A legjobb házban is megesik egy egér invázió vagy lakótelepen csótány esetleg hangya, de akkor tuti nem vinném haza ha épp folyik és az egérszag terjeng vagy szembejöhet egy kóbor hangyaboly.


Így hirtelen más nem jut eszembe. De csak annyi, hogy szerényebb körülmények között éltek a kacsalábonforgó palota helyett az nem indok szerintem.

2014. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!