Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó taktika?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítottam egy lány miatt...

Majd kiderült, hogy amikor összevesztünk végig találkozgatott a lánnyal. A barátom vissza akar szerezni (persze, hogy a lány ismerősével továbbra is jóban lesz...), de mondtam neki, hogy ezek után nem. Többször elhívott a (volt)barátom, hogy menjek el vele pl. vásárolni vagy csak találkozzunk. De nem akarok vele találkozni, ezért mindig mondom neki, hogy menjen a csajjal, ha eddig is ennyire ráértek találkozni... Régebben még mondta neke, hogy ha nem tiltanám eszébe se jutna...

Most ha nem tiltom neki, hogy a csajjal találkozzon, sőt inkább "bíztatom" , hogy találkozzanak, akkor kiábrándulna belőle?

Én már nem akarok vele lenni csak meggmegleckéztetni...


Vélemény erről?


2015. jan. 30. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem szereted, nem kell már, kész. Innentől nem a te ügyed, hogy ő mit csinál.
2015. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz taktika. Nyilván, egyesek embereknek bejön a tiltás, másokból "lázadást" vált ki. Ha nem akarsz vele lenni hagyd a fenébe - az, hogy ott hagytad, már egy csapás. Már ha szeretett.
2015. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jöjj vele össze ujra és te is találkozgass másik srácokkal.
2015. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy?
2015. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ALJAS, MOCSKOR G eci VAGY!

Találj valami jobb szórakozást, mint másokat megalázni, szivatni!

Addig is erőszakoljon meg téged az egész sztojka család!

2015. jan. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!