Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeverekedtem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeverekedtem egy lánnyal. Ezután mit mondjak Neki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egyáltalán nem vagyok heves természetű, sőt, ridegség, érzelemmentesség és józan gondolkodás jellemez.

Erre ma összeverekedtem a gimnázium előtt egy lánnyal, aki azzal a fiúval volt, akivel egy picit bonyolult a kapcsolatunk... Vagyis annyi a történet, hogy a családjaink generációk óta jóban vannak, nekem Ő (volt) a legjobb barátom, 15 éves korom óta elengednek Vele bárhová, legyen szó fesztiválról, külföldi útról, vagy buliról. Aztán a nyarat együtt töltöttük leginkább külföldön és ott kicsit összegabalyodtunk, nekem Ő volt az első. Utána még ősszel is kavargattunk, de megbeszéltük, hogy a barátságunk többet ér. Erre elutaztunk decemberben 3 hétre nyaralni, Ő is jött és ott újra...


Most pedig beállít a hidegháború közöttünk. És eddig jól bírtam, mindig szerveztem magamnak társaságot, hogy ne legyek egyedül és ne gondolkozzak, erre ma megjelent azzal a kis ribivel és nem is gondolkoztam, de a kávémat reflexből a csaj hajába öntöttem, amit nem vett jó néven. A többit kitalálhatjátok...



Ez nekem nagyon ciki, legszívesebben ki sem lépnék többet a szobámból. Eddig elhitettem a sráccal, hogy nem érdekel, most meg hülyét csináltam magamból előtte és a fél iskola előtt.


2015. jan. 30. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
:) Ez tényleg hülyeség volt részedről, de szerelmes vagy, megesik az ilyen. Beszélj a sráccal, mert nem fog működni a barátság, ha te többet érzel.
2015. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de könnyen osztogatjátok az észt, de kíváncsi lennék, ti bocsánatot kérnétek-e egy r*bitől, akit utáltok...:S
2015. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem kérnék bocsánatot,strucc módjára beledugnám a fejemet a homokba egy ideig,aztán leráznám magamról a port,és mintha mi se történt volna nem foglalkoznék se a gyerekkel többet,se az esettel,se az iskolával,mindenki gondoljon amit akar.
2015. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A csajnak én tuti nem írok... A kávém még talán javított is a haján.

Viszont a srác hazahozott és kérdezte az úton, hogy nem akarok-e mondani valamit, de hallgattam és elkezdtem a telefonomat piszkálni. És utána elkezdett kiselőadást tartani arról, hogy így nem viselkedhetek nyilvánosan, meg ha valami bajom van Vele, azt mondjam meg és ne kávéspoharakat hajigáljak utánuk, tele kávéval, stb. De akkor még annyira haragudtam Rá, hogy csak akkor szólaltam meg, amikor megállt a házunk előtt és akkor is csak annyit mondtam, hogy "a kur**idat oktasd ki a megfelelő viselkedésről, ne engem" és elég indulatosan rácsaptam az ajtót.

2015. jan. 30. 16:38
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 Miért is utálnám? Mert olyanasvalakivel mutatkozott, akivel én jóban vagyok? Mert mosolygott rá? Netán mert le akar feküdni vele? (Holott ez is csak egy elképzelés a kérdező részéről).

Ki nekem a másik? Nem a tulajdonom. Nem valami, ami az enyém, aki másé nem lehet, aki nem feküdhet le rajtam kívül mással, nem barátkozhat rosszhírű emberekkel.


A kérdező maximum azért "utálja" a lányt, mert féltékeny. valódi oka nincs rá.

2015. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne, a srác helyében biztos nem akarnálak látni. Kéne a fenének egy idegbeteg "csak barát" barátnő.
2015. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Arra is gondolhatnál, hogy a két család kapcsolatát is tönkreteheted ezzel. Vagy vállald fel, hogy szereted és féltékeny vagy, vagy kérj bocsánatot a lánytól, és mondd meg neki, hogy hibáztál. Nincs átmenet, oka volt a reakciódnak - és mégpedig az, hogy zavart. Ne arra próbáld fogni, hogy csak kihasználni akarja a srácot, te is tudod, hogy nem ez az igazság.
2015. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
két család életét cseszed el egy ilyennel, gratulálok. inkább közöljed a sráccal h mi a helyzet, jelesül h szereted.. ezt már így is tudja ezek után..a csajjal meg ne foglalkozz szerintem
2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kávéd javitott a csajszi haján?ezjóvolt😃

Yeppp

2015. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
alapból nem volt vmi érett, amit tettél, de sajna a srác előtt csak tovább blamáltatni magadat már végképp nem bölcs.
2015. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!