Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek vannak még olyan lányok manapság akik kicsit "régimódibbak" és azt szeretik ha a fiú az irányító fél a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mert úgy vettem észre a mai kiskirálylányoknak csak saját maguk számít a fiúk nagy része meg becsicskul nekik, én viszont nem ilyen vok.

Nem arról van szó jól nézek ki azt szedek össze akit akarok csak hosszú távra nem tudok egy lányt megszerezni mert én határozottabb irányítósabb típus vok szeretem ha nálam van a gyeplő.

Sztetek vannak még ilyen lányok ma akik ezt keresik vagy esélytelen és nekem is csicskulnom kell??

17F


2015. jan. 31. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vannak. Túl sokan is.
2015. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyenlő félként kezelni a másikat nem csicskulás, te buta.
2015. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te is, ha felnőtt leszel, egy egoista, kis beképzelt, nőgyűlölő majom leszel.
2015. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Egyenlő félként kezelni a másikat nem csicskulás, te buta."


Akkor nem ha tényleg egyenlő félként viselkedik a másik de ez nagyon ritka. De pl a hisztiknek meghajolni meg ilyenek az csicskulás!

2015. jan. 31. 14:08
 5/19 piriiiii ***** válasza:
Vokvokvokvokvokvokkkkkk. :(
2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

tudod is te, mi a csicskulás 17évesen. így nem lesz senkid, ha már így állsz egy lányokhoz.

a lányoknak sem kötelessége "csicskulni" miattad.

a felek egyenlőek. nem irányítgathatsz senkit.

mi számít régi módinak? szerinted régen lehetett irányítani a nőket? vagy nem kellett értük tenni?

2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan a hiszti fogalmát sem ismerik. Szóval, te hogyan definiálod?
2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 bandi6891 ***** válasza:

Ez nem régimódiság kérdése döntően,amelyik nő irányító típus az nem fogja maga mellett megtűrni a másik főnökurat.Aki visszafogottabb,támogatásra és kisebb vezetésre szorul az nem fog megmaradni hasonló férfi mellett.


Te meg szerintem tanulmányozd a férfit és a nőt meg a közöttük lévő normális kapcsolatot mert ahogy írtál az látszik hogy rád fér.

2015. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A hiszti pl amikor nincs semmi probléma és ezért gyárt egyet a csaj.

Minden csaj csinálja ezt.

Vagy megsértődik vmi marhaság miatt közben csak több törődés kellene neki de nem azt mondja hanem hisztizik jobba-balra mindenért.

2015. jan. 31. 14:13
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy pl amikor logikus kéréseket nem teljesít mert nincs kedve.
2015. jan. 31. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!