Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek vannak még olyan lányok manapság akik kicsit "régimódibbak" és azt szeretik ha a fiú az irányító fél a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mert úgy vettem észre a mai kiskirálylányoknak csak saját maguk számít a fiúk nagy része meg becsicskul nekik, én viszont nem ilyen vok.

Nem arról van szó jól nézek ki azt szedek össze akit akarok csak hosszú távra nem tudok egy lányt megszerezni mert én határozottabb irányítósabb típus vok szeretem ha nálam van a gyeplő.

Sztetek vannak még ilyen lányok ma akik ezt keresik vagy esélytelen és nekem is csicskulnom kell??

17F


2015. jan. 31. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9-10 Ó?

Mondd, találkoztál már hisztis férfival? Nekem volt hozzájuk balszerencsém. Kétszer rosszabbak, mint egy nő. Borzalmas.

2015. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt jelen.


Másrészt még vannak normális lányok,akik nincsenek elkényeztetve nem lesz belőlük is plázacica.->akik az alsóbb réteghez tartoznak. Persze kivételek mindig vannak.

2015. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tudom vannak hisztis férfiak is persze :D De ők engem nem érdekelnek :D

Meg sokkal kevesebben vannak.

2015. jan. 31. 14:17
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Kevesebben? Ejj. Sajnos nem. Sőt.
2015. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járok plázába..és nem mutogatom magam össze vissza..meg tudok főzni. és?

Attól még legyek alárendelve egy férfinak?

Itt néhány nő is annyira buta..

Azért, mert nem jársz plázába, hagyod, hogy irányítsanak? grat.


És igen..igaza van az előttem válaszolónak, a hisztis férfinál nincs undorítóbb..kiábrándítóbb..

Meg az ilyen beképzelt, egoista majmoknál.

2015. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem vok beképzelt csak tom mennyit érek...
2015. jan. 31. 14:22
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

és 17évesen mit tudod te, hogy kevesebb a hisztis férfi?

el vagy tévedve, kisgyerek.

Tudod te mennyi férfi hisztizik, ha nem kapja meg, amit akar? képesek a lelki terrorra is akár..és a nőnek kuss van.

Ennek meg kell hajolni?

Senki sem tűrheti a másik nemtől..

2015. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sokat érhetsz ilyen felfogással...nőutálóként.

A remek íráskészségedet sem hagyhatom ki.

2015. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet ,,régimódi" vagyok,de azért maradjon már meg az,hogy egy kapcsolatban a férfi a dominánsabb(persze ez nem azt jelenti,hogy a nő alárendeltje legyen neki)!
2015. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!