Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már többször megvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már többször megvert, mert féltékenykedtem és kiabáltam vele, de nem tudom ott hagyni, mert lehet hogy jogosan tette. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 15:07
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Nincs ilyenről szó.
2015. jan. 31. 16:02
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

egyesek azt írják, hogy "ha olyat csináltál, akkor megérdemled"?????????????

mivan?

kössétek fel magatokat!azonnal!

2015. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy, de úgyis a jelenlegi helyzetet támogató hozzászólást szeretnél látni, úgy kényelmesebb. Ne akarj anyád sorsára jutni.
2015. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

Hol olvastátok,hogy a kérdező megcsalta????!!!!!!Barmok!

Figyelj nagylány! Soha,semmiért nem üthet meg egy nőt egy férfi!Nincs olyan ok a világon!!!! Még ha megcsaltad volna,akkor se! És gondolom nem ok nélkül féltékenykedtél!

2015. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Addig költözz el,amíg agyon nem ver.
2015. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 B.Dávid ***** válasza:
Ha tudod magadról h indokolatlan a hiszti, akk miért van olyan kérdésed h jogos vagy nem ?? Állj le a hisztivel, és nem fog megverni. Sok esetben a nők addig feszítik a húrt érzelmi zsarolással pl, h az a ffi aki ha nem is kezes bárány, de egy homo sapiens, eljár a keze. Ha megver lépten nyomon akk nincs mit tenni, dobd ki. De ha egy normális fazon, akk te vedd magad takarékra. A családon belüli erőszak nem feltétlen ott kezdődik h apu veri anyut, hanem ezt megelőzheti olyan eset is mint a tiéd
2015. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy indokolatlan csak a féltékenységem nagyon eltúlzott. Nem csal meg vagy ilyesmi de sokszor mond olyanokat amivel szítja a féltékenységemet
2015. febr. 3. 15:11
 28/30 B.Dávid ***** válasza:
Ha nem lehet vele normálisan megbeszélni, hanem rögtön az első "panaszra" csattan a pofon, akk felejtsd el. De ha van benne civilizáció, törekedj arra h ezt megbeszéled vele. Csak magamból tudok kiindulni. Velem meg lehet és meg is lehetett beszélni az ilyen és más jellegű problémákat. De ezt ne úgy tedd, h "hú micsoda egy szemét vagy mert azt mondod h kicsi a mellem, a másik nőnek meg sokkal nagyobb" ... (csak példa), hanem úgy h higgadtan vázolod neki h ez neked nem esik jól, és lekezlve érzed magad.
2015. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"hát remélem hogy kamu kérdés

de ha nem akkor meg csak azt mondom hogy nincs olyan ok ami miatt meg lehetne verni egy lányt (kivéve ha a lányod és nevelő célzattal) szóval nem nem tehette jogosan F"


Régi a kérdés, mégsem hagyhatom szó nélkül. Csak nekem tűnik fel a 3ik hozzászóló zárójele?! "Kivéve ha a lányod és nevelő célzattal" - szóval, az rendben van, lehet verni?! Nekem lányom van, de SOHA kezet nem emeltem rá! Te nyomorék 3as, pontosan az ilyen balf.sz mentalitás miatt jön majd az a "nevelő célzattal" vert lány és írja ki az ilyen kérdéseket! Hű de begurultam most!

2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kérdezo, mi tortént azota? Remélem tùl vagy màr azon az àllaton. ?
2016. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!