Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy barátom,már több mint 1 éve együtt vagyunk,de van egy kis problémám.A helyzett az,hogy szeretem,meg ő is engem,csak túlzottan féltékeny,tehát,internetes játékokal se játszhatok,mert jön a gyanusitás,hogy biztos más fiukkal beszélek,stb,sőt,egyszer kiakadt,hogy elmentem a barátnőimel sétálni,és anyum irt neki,h elmentem,és ebböl nagy vita lett.És hát,lehet hogy bennem van a hiba,de engem kezd idegesíteni,hogy 2 lépést nem tudok tenni,hogy ne puszilgatna,nemtudom,ez nekem sok már.Másrészt,anyámék nagyon rá vannak állva,hogy (tudomásuk szerint) ez az első kapcsolatom,és hogy körül kéne nézzek,nem röktön lekötni magam stb...De ez engem nem nagyon tud izgatni,csak az h féltékeny,tehát pl a facebook jelszóm is megvan neki,mindent elolvas,még anno a netes haverjaimal a régi beszélgetéseket(amihez semmi köze nem lehetne) meg egyszer szóvá tette,hogy miaz,hogy egy fiuval 1 órát skypeon beszéltem(Hozzá tenném,hogy fius lány vagyok,sőt,akkor még nem is voltak barátnőim az iskolába,és a fiu kb 2 megyével arébb lakik tőlem,és a gyerek azt is mondta a barátomra,h biztos jó fej lehet..).Engem nem nagyon zargat,hogy beszél e lányokal,és ha igen mirről,én ugy vagyok vele,hogy ha meg akar csalni,akkor igyis ugyis megteszi,nem kell hogy ellenőrizgessem..de persze van sok jó oldala is neki,pl amikor tesi órán eltört a lábujjam,felvett a karjába,és levitt a lépcsőn,és sokat segít itthon,tehát,ezért nem tudom,hogy mitcsináljak :/ Ti mit csinálnátok?

2015. jan. 31. 17:51
1 2
 1/16 ElnökÚr ***** válasza:
Zárd be a spájzba és szeretkezzünk!
2015. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteg. Ez rossz, nagyon rossz!
2015. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia Anikó d|
2015. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz,mert az ilyen féltékeny állatok nem változnak meg.
2015. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én válaszolnék erre: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


ja régen én is ilyen voltam még az elsö kapcsolatomnál olyan 10-11 éve asszem. csak simán mondd meg neki h változzon megy vagy ott hagyod és ekkor hagyd is ott egy pár ora erejéig hogy észbe kapjon

2015. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki akár kicsit erélyesebben is, hogy sok amit művel, adjon már neked is kis szabadságot meg ne sajátítson ki!
2015. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny és nem hagy levegőt sem... Szerintem beszéld meg vele mond el neki , hogy ez zavar téged.. Ha nem változtat rajta, akkor ennek a kapcsolatnak nincs sok esélye.
2015. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A szabadságrol annyit,hogy még nyáron,elakartam menni a barátnőmel a városba,és mondtam neki,h adjon egy kis szabadságot,erre az ő válassza:Ez már nem lenne kis szabadság...
2015. jan. 31. 18:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos adtál rá okot!
2015. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem,épp az az,hogy én nem,csak az exei,akik át verték őt. Én amit ő mond,tiszteletbe tartom,tehát,azóta rajta kivül szinte senkivel se beszélek,mint fiu,és nem játszok semilyen netes játékal
2015. jan. 31. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!