Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy barátom,már több mint 1 éve együtt vagyunk,de van egy kis problémám.A helyzett az,hogy szeretem,meg ő is engem,csak túlzottan féltékeny,tehát,internetes játékokal se játszhatok,mert jön a gyanusitás,hogy biztos más fiukkal beszélek,stb,sőt,egyszer kiakadt,hogy elmentem a barátnőimel sétálni,és anyum irt neki,h elmentem,és ebböl nagy vita lett.És hát,lehet hogy bennem van a hiba,de engem kezd idegesíteni,hogy 2 lépést nem tudok tenni,hogy ne puszilgatna,nemtudom,ez nekem sok már.Másrészt,anyámék nagyon rá vannak állva,hogy (tudomásuk szerint) ez az első kapcsolatom,és hogy körül kéne nézzek,nem röktön lekötni magam stb...De ez engem nem nagyon tud izgatni,csak az h féltékeny,tehát pl a facebook jelszóm is megvan neki,mindent elolvas,még anno a netes haverjaimal a régi beszélgetéseket(amihez semmi köze nem lehetne) meg egyszer szóvá tette,hogy miaz,hogy egy fiuval 1 órát skypeon beszéltem(Hozzá tenném,hogy fius lány vagyok,sőt,akkor még nem is voltak barátnőim az iskolába,és a fiu kb 2 megyével arébb lakik tőlem,és a gyerek azt is mondta a barátomra,h biztos jó fej lehet..).Engem nem nagyon zargat,hogy beszél e lányokal,és ha igen mirről,én ugy vagyok vele,hogy ha meg akar csalni,akkor igyis ugyis megteszi,nem kell hogy ellenőrizgessem..de persze van sok jó oldala is neki,pl amikor tesi órán eltört a lábujjam,felvett a karjába,és levitt a lépcsőn,és sokat segít itthon,tehát,ezért nem tudom,hogy mitcsináljak :/ Ti mit csinálnátok?

2015. jan. 31. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kisebbrendűségi komplexus. Kemény éveid jönnek.

Talán egy pszichológus sokat segítene rajta.

2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

MOST. AZONNAL. HAGYD. EL.


Nagyon komolyan mondom. Ilyen ember mellett nem lehet élni. Aki nem kezel autonóm személyiségként, azt nagyon hamar le kell állítani erről, de itt már késő.


Mindkettőtök lelki egészsége érdekében kérem, hogy szakíts vele.

2015. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Na figyu a facbookon valtoztas jelszót és probáld meg irányítani te hogy igazodjon hozzad
2015. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg rosszabb lesz, aztán hagyd el.


Most komolyan, mit vársz? Ez csak rosszabb lesz! Fiatal vagy még, találsz magadnak olyant aki nem csak akkor jó veled, ha mások látják, és nem tilt még a szomszéd tátitól sem.

Ha vele maradsz egy idő után már azért is ordibálni fog veled, mert rámosolyogsz az üzletben a nálad 30 évvel öregebb pultosra!

2015. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Uhh ez nagyon durva...menekülj,ez halál komoly.Magadért..
2015. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem ilyen fiúval, 3 hét után besokaltam és kiadtam az útját. Minden vackon megsértődött, állandóan írogatott nekem, egy filmet nem tudtam megnézni anélkül,hogy ne nyomott volna előtte valami érzelmi zsarolást.

Folyamatosan figyelte a facem,hogy kinek mit írok, (nekem eszemben nem volt megadnom az fb jelszavamat).


Ha valamelyik ismim kommentelt a képemre, akkor rögtön pattogott,h ki az és miért ír nekem...


Nagyon hamar kidobnám őt. Törölni, tiltani mindehonnan és soha többé nem nézni vissza.

2015. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!