Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul esik. Jogosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esik. Jogosan?

Figyelt kérdés

Probalom nem tul hosszan leirni a tortenetet: (elore is elnezest az ekezethianyert)

Szoval, nemreg felvettek egy ceghez. Most meg gyakornokkent annyi a feladatom, hogy elemezzek emberek penzugyi helyzetet. Es, mint ahogy a vezetom is mondta, gyakorlaskepp erre a legalkalmasabb celszemelyek: csaladtagok, baratok.

Annyi lenne a dolgom, hogy behivom oket egy fel oras kotetlen elbeszelgetesre. A csaladbol el jon mindenki, mivel tamogatnak, es ebben is segitik a munkamat. Viszont a parom nem jon el, arra hivatkozva, hogy erre neki nincs ideje.

Nagyon rosszul esik tole, hogy egy fel orara nem szamithatok ra, foleg azert is, mivel nagyon sok szabadideje van delutatonkent munkajabol adodoan, egesz nap otthon van es nem csinal semmit.

Termeszetesen, ha napi 8-10 orakat lehuzna egy munkahelyen, az mas, megertenem, de ideje mint a tenger, fel orat nem birna ki miattam? Ugy erzem nem tamogat semmiben, es meghozza ilyen alaptalan kifogassal probal kibujni ezalol, ez megjobban faj.

Vagy tulsagosan tulreagalom a dolgot es fogadjam el, hogy ebbe nem szamithatok ra? Vagy megemlithetem neki a dolgot, hogy rosszul esett, az, hogy nemet mondott?

Elnezest ha hosszura sikeredett es a valaszokat elore is koszonom!


2015. jan. 31. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Jogerős
2015. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mond el neki hogy neked ez milyen fontos és mennyire rosszul esik .. és beszéljétek meg ..
2015. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

jogod

említsd

és kérded meg érez-e valamit is irányodba??

2015. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el beszámolni neked - pardon a cégnek, ami alkalmaz - a vagyoni helyzetemről, hogy aztán ezt ki tudja, milyen célokra használják fel... Nem tudom, hogy ez milyen vállalat, de ha nem valami sunyi piackutató pénzmosoda, hanem mondjuk egy bank, vagy biztosító; akkor azt hiszem, az elemzésre rendelkezésre kell, hogy álljon egy... ügyfélkör. Amiknek még releváns is a vagyoni helyzete.
2015. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen csak en es a vezetom latna az anyagot, mivel mi foglalkozunk ezzel, es ez csakis az en ugyfelkorom. A masik meg, hogy nem rangatnam bele semmilyen hulyesegbe, ennek csak szimplan az allapot felmeresenek a gyakorlasa lenne a cel.
2015. jan. 31. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet biztosra tudni, hogy a cég aztán mihez kezd az adatokkal.. A te szándékaid biztosan tiszták, ahogy a barátod sem téged akar hátráltatni. Ő a cégedben nem bízik valószínűleg, és ezt szerintem jobb, ha tiszteletben tartod. A magánéletet nem érdemes a munka világával vegyíteni, érdemes megpróbálni ezeket izolálni egymástól.
2015. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinuleg o is igy gondolkodik. Vegulis teljesen ertheto, koszonom a hasznos valaszokat! :)
2015. febr. 1. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan csak nekem színtiszta az egész?...Egyszerűen nem akarja, hogy akár egy kicsit is beleláss a pénzügyeibe. Valószínűleg azért, mert több van neki, mint mondja. Vagy valami hitelt vett föl, és nem akarja, hogy tudj róla. Vagy olyan helyre utal(gat), amiről nem lenne jó, ha tudnál.


S.Holmes

2015. febr. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

vagy hallott már ő is ezekről a kötetlen beszélgetésekről:)

Ezek után szokott olyan lenni h na akkor kérek 5 telefonszámot...

2015. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom az osszes penzugyet, mindent megosztunk egymassal es azt is tudom, hogy biztosra nem vett fel semmi hitelt.
2015. febr. 1. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!