Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik. Jogosan?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Ő idén fejezte be a fősulit, én az idén kezdtem el. Jelengleg még nincs munkája, úgyhogy a hétköznapjai neki szabadok, én meg csak hétvégente vagyok itthon, úgyhogy csak akkor találkozunk. Tegnap este jött, de már ma reggel haza is ment. Délután küldtem neki egy sms-t, h nem akar-e eljönni ma is, erre azt a választ kaptam, h "Ma elmenne vásárolni!". Egy "Semmi baj" mondattal le is zártam. Picit rosszul esik, h nem jön, mert egész héten neki lenne ideje elmennie vásárolgatni amikor én nem vagyok itthon... A másik dolog, h ő amikor akart/akar jönni mindig jöhetett/jöhet, mert inkább megváltoztattam a programjaimat és vele voltam/vagyok...
2014. dec. 6. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jog szerint jogod van úgy érezni magad ahogy akarod.
2014. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de tudod, ezt vele kéne megbeszélned.
2014. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretnék veszekedni, se h azt érezze, h elégedetlen vagyok vele, mert nem, csak ez valahogy nem stimmel... :/
2014. dec. 6. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Szakíts vele és nem lesz gondod
2014. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Látom neked sem lesznek hosszú távú kapcsolataid... :)

2014. dec. 6. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig azt nem kerülheted el,hogy beszélj vele,mert ha mindenre bólgatsz,akkor valószínűleg nem leszel boldog.Úgy meg nincs értelme együtt lenni valakivel.
2014. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd azzal, hogy ilyen helyzetben nem azt írod, hogy semmi baj.
2014. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon, h vissza se írok :D
2014. dec. 6. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban érdekes egy kicsit ez. Nyilván mások vagyunk mindnyájan, de ha nekem lenne egy barátnőm, akit imádnék, és a srác helyében lennék, egyértelműen vele akarnám tölteni az időm kb. 80-90%-át. Túlságosan elérhető voltál, írod, hogy lemondtál bármit. Kicsit legyél önállóbb, engedd, hogy küzdjön érted kicsit. :-] Ha könnyen "birtokába vehet", hamar megunhat.
2014. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most még várom, hátha "meglepetésszerűen" betoppan, mert megszokott lepni, h nem szól és egyszer csak beállít.. De lehet, h már csak ezzel próbálom vigasztalni magam, hátha most is így lesz.
2014. dec. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!