Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most éjjel történt. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most éjjel történt. Mindig óvszerrel csináljuk csak most valamiért keletkezett rajta egy pici lyuk. Én vagyok a fiú és tudom, hogy nagyon híg valami jött most nem az a tipikus fehér sperma lehet ez még több esélyt ad arra, hogy nem eshett teherbe?

Figyelt kérdés
Nagyon félünk ahogy éreztem, hogy jön egyből húztam ki, de került belé egy kicsi. Nemtudom mennyi az esély rá, hogy teherbe esik ha csütörtök délutánig menstruált 4.5 napon át?

2015. febr. 1. 14:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem, mert bevett esemény utánít
2015. szept. 4. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!