Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem képesek elfogadni az ilyen kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Miért kezdenek annyian pedofilozgatni, amikor egy 15-6-7 éves együtt van egy nála 10-15 évvel idősebbel? Sokan nem lehetnek tisztában a szó jelentésével. A pedofil azt jelenti, hogy az illető nemileg éretlen gyerekekre izgul. Maximum kihasználni tud egy idősebb egy naív tinit... De azt egy korabeli is megteheti vele. Vannak akik kívül is elég éretlenek abban a korban, de ha egy 16 éves kinéz 18-20-nak is, annak a párja miért lenne pedofil? Különben sem minden tini naív és éretlen, ez egyénfüggő. Nem értem ha valaki feltesz itt egy kérdést, nem is ismeri senki, olyan jellegű dolgot nem ír magáról amiből bármire lehetne következtetni csak jönnek azzal, hogy úgyis ki akarják használni, úristen ez pedofil, stb... Akiről ezt feltételezik, szintén nem ismerik. Vagy vannak akik irigyek, hogy másnak van fiatal barátnője? Ha egy 20 éves van egy 30-35 évessel egyből nem hangzik olyan "rosszul", mintha egy 16 éves lenne egy 26 évessel...

2015. febr. 1. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az tény, hogy nem pedofília és semmi beteges nincs abban ha egy felnőtt férfi szexinek tart egy 16 éves leányzót. biológiailag ő már nő, vszeg nemzőképes, másodlagos nemi jellegei is fejlettek, így semmi beteges nincs benne.

viszont a kapcsolat lelki háttere már eléggé kérdéses..

2015. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
84%

Egy tizenhat éves még gyerek, egy húsz már nem. Ilyen egyszerű.


Ilyen esetben ugyanis általában azzal van gondja a nagyérdeműnek, hogy a két fél túlságosan eltérő életszakaszban van. Ugyanígy fújjognak, ha egy harminc éves van együtt egy hatvanassal.


Amúgy lehet egy tini is érett, de attól még az életkori sajátosságai megmaradnak.

2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

még egy 18éves lány is agyilag gyerek,éretlen..

nem értem, minek neki 30feletti férfi?

szerintem sem normális, beteges...

gyereklány még..

2015. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és miről tudnak beszélgetni? hogy mi volt az isiben?
2015. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy korosztályánál jóval érettebbnek nyilván nem a suli meg a haverok a fő témája. De szerintem elmesélheti nyugodtan, a párja meg elmondja mi volt a melóban. Sok más közös érdeklődési kör is lehet. A generáció meg persze más, régebben sok minden nem olyan volt, mint most. De például a két fél neveltetése akkor is lehet teljesen különböző ha nagyjából azonos korúak, ez a szülők korosztályán is múlhat.
2015. febr. 1. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezővel értek egyet.

Mindenkinek van egy neveltetése és az adott időszakában valamilyen viselkedése. Az hogy egy 30-as férfi jól tudja magát érezni egy 16, 17 évessel, úgy hogy nem kihasználni akarja, azt nevezheti valaki éretlenségnek, ha épp olyan kedve van. De pl. aki már járt Japánban és látott több 10 ezer emberért felelős gyárigazgatót egy karaoke bárban önfeledten kiereszteni a gőzt, ami elsőre éretlenségnek tűnhet olyanok szemében, akik csak úgy elvannak a munkahelyükön, minden felelősség és stressz nélkül.

2015. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért GYÜLÖLÖM az ilyen jellegü kapcsolatokat mert ma már szinte divat lett hogy egy 14-5-6 csajnak tíz évvel idösebb pasi kell, mert "menö"

De ha egy hasonló korú fiunak van akárcsak 1 évvel idösebb csaja az egyböl fujj, és még ezek karattyolnak hogy a szerelem nem korfüggö EPIC FAIL xd ezeknél az eseteknél a szerelem csak akkor "nem korfüggö" ha a pasi az idösebb tehát képmutatás. Másrészt a korosztályukbeli fiukat lenézik hogy jujj ök sokkal érettebbek csak mert 30 éves a pasijuk aki valljuk csak be legtöbb esetben csak d-g. ni akar xd. Meg a pasik is nagyra vannak a kis majdnem gyerek barátnöjükkel, szerintem ez inkább ciki, a fiatal NÖ az a 20-25 év közti egy pl. 16 éves tinédzser nem nö.

Tehát nemlennének nagyra magukkal szinte semmi bajom nenlenne velük.

(a rövid ö és ü betük a szövegben NEM helyesírási hibák, hanem telefonom billentyüzetén nincs hosszú, mielött még valaki belekötne).

2015. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én részemről magasan leszarom, hogy ki kivel jár, ha jó neki, csinálja... De az előttem hozzászóló szerencsétlent, ahogy nézem, mindjárt megüti a guta tőle.
2015. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!