Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni a barátom 'bókjait'? Van valaki más aki szintén így van ezzel?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta együtt vagyunk. Eleinte soha nem mondott semmit, ami azt bizonyította volna hogy szexinek tart, vagy szépnek. Aztán egyszer elmondtam neki hogy zavar hogy úgy érzem, nem tart szépnek, csak beéri velem. Azóta néha mondja hogy "jól nézek ki", de valahogy már nem az igazi, három és fél év alatt sosem tudtam elhinni neki, sosem éreztem jól magam attól hogy mondott valami ilyesmit, hanem mindig arra gondoltam hogy biztos csak kényszerből mondja. Ez a minap tűnt fel... A párom sokszor mondja hogy "hatalmasak a melleim", de sosem érdekelt a dolog. Viszont pár napja elmentünk a barátnőimmel szórakozni, és egy fiú ugyanezt mondta, és nagyon jól esett. Nem értem az egészet... Persze emellett hatalmas önértékelési problémáim is vannak, sosem néztem még úgy tükörbe hogy elégedett voltam (ezért nem is vártam el és nem is hittem el a barátomnak sem). Van még valaki így rajtam kívül?
2014. dec. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A párod csak kényszerből mondja, nem illetek össze.
2014. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem szakított még velem?
2014. dec. 27. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
TE vágsz másra, csak próbálod őt beállítani hibásnak (sajnos ez szokásos női trükk, hogy a végén ő tűnjön a "jónak")
2014. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!