Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan 25-35 ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 25-35 ferfiak akik ertekelik vagy szeretnenek maguk mellett tudni egy kisse konzervativ erkölcsös nőt?

Figyelt kérdés
meglatasom szerint nem vmi divat ez ma es aki szeretne is ilyen not maga mellett tudni nem tudja hogyan kell megszerezni.....

2015. febr. 1. 20:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a 4 randit is korainak tartom ha komoly kapcsolat a terv bár felektől függ ...
2015. febr. 1. 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Érdekesen hangzik amiket írtál kedves kérdező!

Mint ahogy az előttem szólók is írták, igény lenne rá, ahogy nálam is.

Kérdés, mennyire vagy konzervatív.

Amennyiben tényleg nem fekszel össze mindenkivel és testi dolgokon kívül egyéb belső dolgok is fontosak számodra az értékelendő.

2015. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hölgyek ne adjátok fel, vannak még olyan férfiak akik erre vágynak, de ezekből mindig kevesebb van.

Sok a töketlen barom, akik annyira kevesek kommunikációból. De azok a férfiak akik nem épp erkölcsös életet élnek, és nem félnek az olyan nőkért akik nem riiibbbannnccok simán megváltoztatják világukat.

Amúgy akiért kúzdeni sem kell, azt nem értékelik. Aki nem képes küzdeni, az lapos lesz egy életen át. Vagy csak arra lesznképes, hogy reggelinél csendben üljön veled szembe, és arra, hogy nem beszélgetünk majd azt mondja, hogy nincs most mondanivalója. Ezt nemrég hallottam, azt hittem besírok.

Én férfiként mondom, minden pasi ilyen nőre vágyik feleségne, mint te . Csak van sok aki képtelen a kapcsolatokra, képtelen a csábításra, a kommunikációra.

2015. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ezzel a töketlensèggel egyetèrtek teljesen !

örülök h egyetèrtesz

2015. febr. 3. 21:00
 15/15 anonim ***** válasza:

13 -as vagyok,

Annyit még, hogy lehetsz erkólcsös, de attól legyél önző önmagadhoz, meg a boldogághoz. Ha olyat látsz aki amúgy jó lenne csapj le rá! Én pasiként a páromat egy rossz kapcsolatból szerettem el :) De ettől még, ő erkölcsös maradt, pedig elhagyta az akkori barátját értem. Nem csalta meg. Sokaknál még ez kiverné a biztosítékot, pláne ahogy én viselkedtem, rányomultam egy "foglalt" nőre. de ki foglalja? Biztos voltam benne,hogy nekem ő kell. 15 éve élünk együtt boldogan.

Szóval ha alkalmasat látsz, adj neki valami jelet! Mert "jópasikból" kevés van, és sokszor azok is lehetnek rossz nő oldalán vannak.

2015. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!