Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Homoszexualitás? Elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualitás? Elmondani vagy sem? Egyszerre vagy külön-külön? (tini fiúk)

Figyelt kérdés

Én 18 éves leszek, az öcsém 15 éves múlt. Én már 12 éves korom óta sejtettem és 13 éves korom óta egyértelműen tudom, hogy a fiúkhoz vonzódom. Több futó (néhány hetes) kapcsolatom volt korábban. Most viszont már 1,5 éve stabil kapcsolatom van.

Az öcsém szintén már 13 éves kora óta tudja, hogy a saját neméhez vonzódik. Van egy fiú akivel október óta járnak.


A szüleinknek még ne mertük elmondani. (Bár elvileg nincs ellenszenv bennük a melegekkel szemben.


Szerintetek mondjuk el nekik? Hogyan mondjuk el? Jobb lenne egyszerre vagy inkább külön-külön?


Ti hogyan reagáltatok amikor a gyereketek ilyennel állt elétek?


Tapasztalatokat, tanácsokat előre is köszönöm ill. köszönjük.



2015. febr. 2. 00:12
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Tegnap este itthon vacsora után elbeszélgettünk az öcsémmel és megegyeztünk, hogy HÉTVÉGÉN EGYSZERRE MINDENT ELMONDUNK A SZÜLEINKNEK!


Reméljük a legjobbakat!


Szerintetek ez így biztosan jó lesz?

2015. febr. 3. 15:34
 22/48 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha két ilyen rendes gyerekem lenne ;-)
2015. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:

Én első sorban annak örülnék, hogy a gyermeke(i)m megbízik bennem és még egy ilyen egyébként NEHÉZ dolgot is el mer mondani. Én biztos elfogadnám!


Az is biztos, hogy kiváncsi lennék a párjára is!

2015. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:

Előző vagyok:

Végre összeszedtétek a bátorságotokat és készen álltok arra, hogy mindent elmodjatok a szüleiteknek.

2015. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:

Előző vagyok:

Sok sikert a szüleitekkel való beszélgetéshez. Sok boldogságot az életbe!

2015. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:
Mindenképpen mondjátok el! Most már NE hátráljatok meg! Én büszke lennék rá, hogy van egy (vagy két) olyan gyermekem aki akár egy ilyen "súlyos" az életét nagyban befolyásoló dologgal is elém mer állni.
2015. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:

A #11 kommentedben írod, hogy "immáron 10 éve osztálytársam és mindig is a legjobb haverod volt." valamint a kérdésedben is írod, hogy: "Most viszont már 1,5 éve stabil kapcsolatod van."

Mindez azért bennem legalábbis fel vet egy másik kérdést:

A suliban tudják, hogy meleg(ek) valamint egy pár vagytok vagy ott is titkoljátok?

2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim válasza:
#26-#27 voltam
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
Én annak örülnék, hogy egy (vagy több) ilyen őszinte gyermekem van, hogy még egy ilyen dolgot is elmer mondani Nekem. Én biztos elfogadnám a dolgot!
2015. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim válasza:

Előző vagyok!


Remélem azért a fejleményekről is beszámolsz itt?...

2015. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!