Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 'párommal' több mint fél éve külföldön élünk. A kapcsolatunk mindig is tele volt vitákkal, de ennek ellenére mindig is szerettem, Ő a legfontosabb nekem, bármire képes lennék érte/értünk, de egyre inkább egyoldalú a történet. Már szexuális kapcsolat sincs igazán köztünk. Már 2napja hozzám se szól, pedig tényleg semmit nem csináltam, sőt pár napot Magyarországon voltam és alig vártam, hogy újra lássam, de mióta visszajöttem (4napja) egyáltalán nem foglalkozik velem.

Nagyon sokszor, elég durván megbántott már, de mindig megbocsájtottam neki. Tudom hogy nem szeret, de nekem senki más nem kell, csak Ő! De ez ìgy nem mehet tovább, tönkre fogok menni...

Most sajnos munkám sincs, így hát elköltözni sem tudok, de hazamenni nem akarok, egy ismerőshöz talán mehetnék átmenetileg, viszont ő is ebben a faluban lakik, de akkor minden nap látnám Őt.

Mit tegyek?

Már belefáradtam ebbe a kínlódásba!


2015. febr. 2. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
a kapcsolatot hagynám,nincs értelme
2015. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsalt ill. teljesen elhidegült tőled... Ez már nem kapcsolat.
2015. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Addig vele maradnék amíg munkát nem találok ott kint,aztán bemutatnék neki,és eltipliznék.
2015. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Munkát keresel. Minél távolabb. Utána összepakolsz és otthagyod.

Először nehéz lesz, nagyon nehéz. Viszont felejteni sokkal könnyebb úgy, ha távol van és már az esély sincs meg arra, hogy újra összejöjjetek. Ne reménykedj, mert az meghosszabbítja a kínlódásodat. Valószínűleg ő már csak elvisel mert tudja, hogy nincs hova menned és ahhoz nincs szíve, hogy kirakjon. Még az emberi viszony helyre is állhat, ha megmondod, hogy elmész, de ettől ne legyenek hiú reményeid. Valószínű erre a döntésre vár. A férfiak egy része soha nem mondja ki, hogy vége.

2015. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már csak időhúzás. Lépj tovább. Keress olyan partnert, aki szeretne téged.
2015. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már egy párszor elküldött.... Nem tudom hogy miért hagyom magam alázni, néha (erősebb pillanataimban) úgy érzem, hogy meg sem érdemel, minden nap meleg ebéddel várom, este vacsorával, mosok, főzök, takarítok, kinyalom a seggét, mégis szar vagyok...
2015. febr. 2. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy és ezt tudja.
2015. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább szerelmes vagyok, nem gyenge.. van különbség!
2015. febr. 2. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakás csaj az ilyen őstahókért van oda, nincs ebben semmi rendkívüli.
2015. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!