Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztetek már így? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már így? Mi lehet ilyenkor a jó lépés?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. A Párom 32 éves, lassan 33. Sok nyűgöm van vele, és nem tudom sokszor eldönteni, hogy túl hisztizem, vagy egész egyszerűen teljesen jól látom őt a maga emberi mivoltában, és magamat akarom csak átverni azzal, hogy "neeem, biztos megváltozik" "már biztos megváltozoTT"

Szóval lényeg a lényeg, ha nem szeretném őt, csak szimplán ismerném, egy tróger semmirekellőnek tartanám, akit alkalmatlannak éreznék mindenféle tisztességes férj, apa, családfő szerepre. Egy vajszívű ember egyébként, de sokszor azt érzem, hogy elég erősen befolyásolható, legfőképp akkor, ha a semmirekellő, lecsúszott életű kocsmatöltelék haverjai becsúsznak a képbe, és ellennem uszítgatják. (Természetesen mert én egy nagyképű hü.lye pics vagyok, és lenézem őket, nem barátkozok velük. Ezt teljesen jól érzik amúgy, valóban nem szeretek putri kocsmákba járni, kisiklott életű emberekkel egy korsó sör mellett megvitatni az éleg nagy dolgait, nap mint nap) Mivel a Párommal amúgy 200 km távolságba születtünk, hálistennek sikerült úgy alakítgassam az életünket, hogy otthagyott mindent, és ide költözött hozzám, itt is dolgozik. Sokszor mégis teljesen azt érzem, hogy hiányoznak neki az alkesz haverjai, a kocsma, meg a filléres riherongyok, akiket részegen egy-egy buli után húzott meg valamelyik padon.(Ezek nem képzelgések, TUDOM,.hogy ő ilyen életet élt. ) Ha visszagondolok arra az időszakra amikor megismerkedtünk és hajlandó voltam csak-csak belefolyni ebbe a közegbe,(aztan hamar rá is jöttem, hogy ezek az emberek nekem nem férnek bele, és nem is tartottam titokba), úgy gondolom akkor boldogabb volt. Boldogabb, mint most velem. Néha ezek az arcok fel is hivogatják őt telefonon, és érzem, hogy sose fogom tudni kiiktatni őket teljesen az életünkből, és szét tudnék robbanni a gondolattól. Valamilyen szinten neha lelkiismeretfurdalasom van amiatt, hogy elszakitottam a barátaitól.(Teljesen mindegy, hohy nekem mi a véleményem róluk, neki azok a barátai és pont) Szeretném, ha itt is lennének barátai, de lehetőleg olyan pasik, akik nem a sz@rba húzzák őt lefele, hanem példaértékű az életük. Családjuk, gyerekük, CÉLJAIK vannak... ilyesmi. Amióta velem lakik, azt mondja szeret és boldog, de nem tudom elhinni, hogy neki ez tényleg jó. Hogy elég vagyok neki. Én is sz@rul érezném magam, ha nem lenne egy barátnőm se, akivel megbeszélhetném a dolgaimat. Attól félek, hogy egyszer megindul haza az "övéihez", és utol se érem. Rosszabb esetben vissza se jön. Ott van a családja is, ide csak én kötöm, semmi más.(Egyébként az apjával élt eddig, aki szintén kisiklott életű, 2xesen elvált alkoholista, valószínűleg a Kedvesem tőle tanulta meg a kocsmázást ) Félek neki gyereket is szülni, mert nem tartom felelőségteljes embernek. Sokszor én noszogatom, hogy menjen már a saját dolgai után, intézze a hivatalos vagy bármilyen dolgait, mert konkrétan le se sz@rja őket.... A hűségében is kételkedek. Bár tudomásom szerint a másfél év alatt még sose csalt meg, de nem bízok benne. ( Tipikusan a szeme se áll jól kategória)

Az előérzeteim kb mindig azt mondogatják, hogy le kellene pattintani,.mert nem érzek mellette nyugalmat, épp az ellenkezőjét. A szívem meg nem tudná egyenlőre elengedni, mert amúgy szerethető, csak nem biztos, hogy egy életre szóló társ típus. Na ilyenkor?


2015. febr. 2. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja hozzateszem, amiota velem él, nem iszik, csak néha 1-1sört itthon. Csak ki tudja ez átmeneti állapot csak, vagy benő a feje.
2015. febr. 2. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy ideiglenes állapot.Mármint hogy nem kocsmázik,stb.Saját magamról tudom,hogy nekem is vannak elég érdekes dolgaim,amit 1-2 hétig/évig szüneteltetek,mert meg kell felelni a környezetnek,társadalomnak,párkapcsolatnak néha,de nem vagyok boldog mikor el kell játszanom a "normális" szerepet.Így meg hogy még ismerőse sincs ahol éltek,nem tudni mikor fogja bemondani az unalmast.Hosszú távra különben nem terveznék vele.
2015. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj.

32F vagyok tróger haverokkal. Régen extrém gáz dolgok voltak, de elcsendesedtek, javarészt a párkapcsolati fék miatt. Van néha visszaesés, de ez alkalomszerű. Mivel nem kapok ki érte, nem is gondolkodok rajta, így nem is teszem meg dacból újra és újra. Az évek alatt azért volt sok gáz. De ezek mind a fejlődést szolgálják.Úgymond a meder falának ütköztem. Van célom, és szeretem megélni a kreativitásom. A Beteg haverokkal ha találkozom, akkor mindig rájövök, hogy miért nem akarom egyhamar újra látni őket. Közben lett új társaság is. Ha jön a gyerek akkor meg minden megváltozik, és ha valamelyik haverom a családom ellen uszítana kbsznám a tetőről.

2015. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem érted, hogy ha tudtad, hogy milyen, akkor minek szakítottad őt el a családjától és a haverjaitól? Sem gyereket nem szülnél Neki, se semmi.. Ennek így nincs értelme.
2015. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*értem
2015. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!