Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, őszintén! Örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Örülnétek ennek? Vagy furcsának találnátok?

Figyelt kérdés
Ha kapnátok egy szerelmes levelet, miképp vélekednétek róla? Névtelen levélről van szó, célzásokkal!

2015. febr. 2. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is szórakozásnak hinném, és nem keresnék.

A fiúk és a lányok logikája teljesen más, úgyhogy esélytelen is lenne a keresés.

2015. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tedd egyértelművé , hogy ki vagy! Nem kellenek a játékok felesleges. Tegyetek pontot mihamarabb a végére.
2015. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eleve nem venném komolyan, inkább játékként kezelném.

Nyilván ha olyan a kontextus, hogy ki tudom következtetni, hogy ki a feladó, azt megtenném.

Amint azonosítottam a kilétét az illetőnek, azonnal átgondolnám, hogy nekem bejön-e vagy sem.

Ha nem, akkor egyértelmű, levél kidob, téma lezár, nem foglalkozom vele többet.

Ha olyan embertől jönne, akivel el tudnék képzelni ezt-azt, akkor - megintcsak kontextusfüggő - vagy viszonoznám egy hasonló dologgal, azaz belemennék a játékba, vagy felvenném vele a kontaktot úgy, hogy nem lerohanva, de azért sejtse, hogy megkaptam, tudom, hogy ő írta és nyitott vagyok a folytatásra.

2023. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!