Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki ha megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki ha megcsalta vagy megcsalná párját bevallotta, bevallaná öszintén mit tett?

Figyelt kérdés
Pàrom körül mostanában sok a lanyokkal valo pletyka,bizom benne de tanu
2015. febr. 3. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat csak telefonrol irok es összevissza ugral.szoval bizom paromban de eletben megtanultam h azert nem minden arany ami fénylik.felek h megcsalt es nem vallalja fel.4eve vagyunk együtt es a kapcsolatunk elejen ö kerte tölem h barmit hoz az elet mindig mondjuk el egymasnak.lehet en spilàzom tul.arra vagyok kivancsi van itt olyan aki bevallotta parjanak a felrelepest?holott tudta h a kapcsolatnak valoszinü vège?
2015. febr. 3. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de ha megcsal, akkor nem fog eléd állni és elmondani, akármit is beszéltetek meg előre.

Ha már nem akar veled lenni, vagy ha lebukik, majd akkor elmondja.

2015. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most őszíntén akkor miért nem hagyod abba vele, ha tudod hogy vége?

Én mikor úgy álltam egy kapcsolatban hogy nem láttam benne jövőt és megcsaltam azt sosem mondtam el, később lehet kiderült, de nem hinném hogy elmondaná.

2015. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igenis odaálltam az exem elé, és elmondtam, mi történt.

Igaz, én nő vagyok, pasiktól annyira nem lehet elvárni őszinteséget, és nem igazán vállalnak fel semmit...

2015. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnal elmondtad utána?

Vagy mennyi idő után?

Egy idő után azért sokan elmondják. Nem az a nagy szám.

2015. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 héttel utána (előtte 9 és fél évig voltam hűséges hozzá). Jött egy időszak, mivel ba$zott beszélgetni, foglalkozni velem, nem tudtam elmondani neki, nem volt rá lehetőség.

(Ez vezetett a megcsaláshoz).

Egyszer fogtam, leültettem, hogy most végig hallgat akkor is, nem érdekel a kifogás. Akkor elmondtam, 2 nap múlva fogtam magam, és elköltöztem. Magamtól, nem ő dobott ki.

2015. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 héttel azután, hogy megcsaltam, elmondtam neki. Ő ekkor kérte, hogy kezdjük újra, stb... akkor már 8 éve voltunk együtt, a vége felé már a totális nemtörődömség uralkodott részéről irányomba. Sem beszélgetés, sem törődés, lelki terror, megalázás. Elegem lett belőle és abból is, hogy a 8 év alatt számtalan új esélyt meg "kezdjük újra" időszakot adtunk magunknak. Akkor 2-3 hétig jó volt a kapcsolat, majd szépen visszasikkadt minden a régibe. Akivel megcsaltam, azzal a férfival már lassan 2 éve élek együtt. Igazából én mikor megcsaltam a volt férjemet, ott már érzelem is volt a másik irányában.
2015. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!