Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom de más jár a fejembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom de más jár a fejemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, nem tudom mi történt velem(írtam már ki egy kérdést).

Még nyáron volt, hogy a párommal sétálgattunk. Beültünk a vonatállomás várójába, mikoris egy férfi annyira bámutl, hogy majd kiesett a szeme, nem jött zavarba a páromtól se, amikor kimentünk erőteljesen utánunk nézett, már a páromat zavarta a helyzet(rendőr volt az illető).

Azóta nem is gondoltam az ügyre, egészen hétfőig...

Napok óta nem tudok aludni, hiába próbálok, csak 2-3 órát, holott az én igényem 10 óra minimum. Hétfő este eszembe jutott félálmomba a srác, és azóta nem tudom kiverni a fejemből. egész nap rá gondolok, és olyan, mintha egy álomvilágba kerültem volna. Nyilván nem mondtam a páromnak, mert szeretem, de olyan, mintha minden embertől hirtelenjébe távol kerültem volna érzelmileg, annyira elfoglalja ez a srác a gondolatvilágomat.

Mi lehet ez??? Még sose volt velem ilyen. Szeretem a párom, tehát kérlek ne írjatok olyat, hogy nem érdemel meg. Én se tudom mi ez, ezért akarok rá sürgősen valami megoldást...


2015. febr. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szakíts, ennyi.
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted, van ilyen.
2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne szakits vele, várj még egy ideig ha továbbra is csak rá tudsz gondolni akkor beszélj vele de semmi képpen ne szólj a barátodnak csak ha teljessen biztos vagy az érzéseidben!

Csak arra vigyázz két szék közül nehogy a pad alá ess.

2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ismerem az erzest

azt jeleni nem o az igazi ha erted hogy ertem...nem o a nagy o

2015. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!