Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk akik cigiznek. Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik cigiznek. Van itt olyan aki a barátnője miatt leszokott/leszokna rola? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom megigérte, hogy leszokik róla mert én nagyon szeretném....és nincs kétségem affelől, hogy tényleg leszokna-e vagy sem mert nagyon szeret engem. A felírt kérdésen kiívül még csak annyi, hogy én mit tehetek azért, hogy hamar leszokjon?

(19 éves és 4éve dohányzik)


2015. febr. 4. 12:18
 1/9 anonim válasza:
36%
nem :) 'soha nevaltozz meg senkiert,csak magadert'
2015. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyen vagy barati korben olyan emberekkel van korulveve, akik rendszeresen dohanyoznak, akkor nagyon nehez lesz. Ha "egyeduli dohanyos" akkor konnyebb.


Az elso idoszak nagyon nehez. Ilyenkor annyit tehetsz, hogy elviseled, ahogyan viselkedik. Jobb lenne olyan idoszakra idozeteni az egeszet, amikor par napig nincs munka/iskola, igy nem kell menni sehova, lehet otthon szenvedni.


Esetleg folyamatos szexxel is elveheted a figyelmet. :) Utana viszont csak rajta mulik.


Nekem viszonylag hosszu volt leszokas utan azaz idoszak, amikor kocsmazas, buli soran reszegen "na csak egy szalat, koszi". Most mar akkor se igenylem.

2015. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nos én leszoktam a cigiről, szo szo miatta. A dolog úgy nézett ki, hogy 45km re laktunk egymástól mikor összejöttünk. A cigi árát benzinre költöttem inkább. Rá 3 hónapra összeköltöztünk, de nem szoktam vissza a cigire akkor se. Szóval végülis a lány miatt szoktam le. :)
2015. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én magam miatt szoktam le, nem udom más kedvéért megtettem volna-e, lehe igen lehet nem.

Semmit nem kell tenned azért, hogy hamar leszokjon.

Leszokni annyi, hogy nem gyújt rá többet. Ami után az elvonási érzetet uillti, semmit nem tehetsz, vagy kibirja vagy nem.

2015. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leszoktam, erre megcsalt szal visszaszoktam.
2015. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak egy éve szívom, még az akkori barátnőm hatására kezdtem el. Tervezem letenni, szépen folyamatosan, mert régen sokat sportoltam. Ha lenne egy olyan barátnőm, aki azt mondaná, zavarja, akkor biztos vagyok benne, hogy záros határidőn belül abbahagynám. Jelen helyzetben azért nem kapkodom el, mert úgyis diplomamunkát csinálok, mozogni egyébként sincs időm, meg dohányos társaságban vagyok a kollégiumban.


22f

2015. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki nem tud leszokni más kedvéért, csak saját elhatározásából. Sőt, ha még noszogtatják is, akkor még rosszabb a helyzet. Hogy mit tudsz tenni? Türelmesen biztatod, megérted, támogatod, ha esetleg visszaesne, akkor sem kéred számon...
2015. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csak megigérik en sem szoktam le soha lányért aki nem akar leszokni úgyse fog aki le akar az meg nem a barátnője miatt fogja letenni.
2015. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sose cigiztem, de az már nagyon rossz, ha a csaj rögtön valamit meg akar változtatni... Ki tudja mi jön majd a cigi után? Öltözködés? Viselkedés? Beszéd? Ha ilyennel próbálkozna, már repülne is :)
2015. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!