Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag nőnek lehet átlag párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag nőnek lehet átlag párja?

Figyelt kérdés
Gazdag nőnek lehet olyan párja aki teljesen átlagos? Tehát dolgozik van egy fix fizetése stb... És itt tényleg gazdagokra gondolok akik mindent megengedhetnek maguknak! Össze jöhet egy ilyen dolog lehet esélye a fiúnak vagy értelmetlen és a gazdag nők csak gazdag palikat keresnek?

2015. febr. 4. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8.: Te e tényleg mindent megengedhetsz magadnak kategoriába tartozol? (merthogy ez volt a kérdés)
2015. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Igen, de ez attól függ kinek mit jelent a luxus.
2015. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Természetesen van rá esély ,de kb annyi mint a lottó 5-os telitalálatra:)


Viccet félretéve ennél azért jóval tobb esély van rá ,de kérdés ,hogy meddig tudnátok eggyutt maradni az elottem leírt problémák miatt!


Az biztos hogy nekem akkor se kéne gazdag no ha millíárdos lennék ,sokkal szívesebben választanék egy ecceru átlagos családból származó csajt!

2015. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor elváltam, hátrahagytam mindenemet, csak egy erősen mínuszba hajló bankszámlát hoztam magammal. Mégis egy gazdag lány lett a második feleségem. Igaz, ő meg a szüleinél hagyott mindent, így egyenlő szintre kerültünk anyagilag.
2015. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!