Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban vagyok. Mégis hihetetlenül lázba hoz egy-több szex egy másik férfivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint 3 éve párkapcsolatban vagyok. Piszkosul szerettem/szeretem a Kedvesem. Nemrég megismertem egy srácot, hihetetlenül vonzódom hozzá. Bár néha úgy érzem ő is szeretné kipróbálni velem a szexet, és tény, hogy tetszem neki...de mégis párkapcsolatban élek, és tudom nem szabadna. Soha nem csaltam még meg senkit, de most :S alig bírom visszafogni magam, hogy ne teperjem le egy közös filmezésnél, vagy egy esti beszélgetésnél. De attól is félek, hogy nem egy laza kalandnak fogná fel a srác, hanem én lennék a kis ribanc a szemébe. Eszméletlenül kívánok. Mit tegyek szerintetek?
2010. febr. 10. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
hát ha komolyan szereted a párodat akkor ezt a srácot megfogod és kitörlöd az életedből és soha többé nem beszélsz vele, amúgy szerintem nálatok el van cseszerintve valami ha már ezen jár az agyad, lehet jobb lenne őt otthagynod...
2010. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

szia!


hasonló cipőben jártam. 4éves kapcsolat. egy irtó vonzó srác...aztán végül csak a csókig jutottunk, amiből így is nagy balhé lett. de végül együtt maradtunk barátommal.

de, nagyon szar ez így. ennyi idő után szerintem nincs semmi megvetendő abban, ha megkívánsz valaki mást is. de meglépni vele a szexet, az már elég durva. ha szereted a párod, akkor megmarad a szex a fantázia szintjén. ha mégis már nem bírnál magaddal, előtte ints búcsút a párodnak. az úgy az igazságos. ilyenkor gondolj bele abba, hogy mit éreznél/tennél, ha te lennél a barátod helyében. jobb a tiszta út. én annál a csóknál megtanultam.


20/L

2010. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, válassz

ha nem nyitott kapcsolatban vagytok ahol az ilyesmi megengedett, akkor vagy az egyikkel fekszel le, vagy a másikkal, ennyi

2010. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a szex a barátoddal? mert ebből azt lehet leszűrni,ha mást kívánsz. Dobjátok fel dolgokkal,helyszínekkel,és beszélgessetek sokat.

Énis 3 éve vagyok párkapcsiba és eszembe se jutott még gondolatba se hogy más férfival milyen lenne,mert én tiszta szivből szeretem és a szex is nagyon jó,nyilván ,ha nem lenne az velem is előfordulna az,mint veled.


22/L

2010. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Aki tényleg szerelmes a prájába annak nincsenek ilyen gondjai. Tehát akkor döntsd el hogy kit akarsz és a másikat hagyd békén, mert nem szép dolog hogy valaki szenvedni fog mert neked viszket...

Amúgy nem tudom hány éves vagy milyen korban él az akinek 3 évecske hoszsú idő! :O Úristen ti komolyan mondom hősök vagytok... És aki 30 éveig él a párjával és még szerelmes belé? Én még évek múltán is azt hittem nem lehet jobban szeretni mégis egyre jobban imádom a párom. Lehet hogy velem van a baj...

2010. febr. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Mert azt nem írtad, és nem mindegy.
2010. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül hogy lány a kérdező. Amúgy meg miért nem mindegy? Nem ugyanazt szabad egy fiúnak meg egy lánynak? Vagy nem ugyaanazt nem szabad, vagy nem etikus?
2010. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 21 éves, és igen, fantasztikus a szex a barátommal és szeretem is, mégis van, hogy hajt a vérem :(
2010. febr. 10. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy kit szeretsz igazán, kivel akarod élni az életedet, és rajta kívül mindenki mást el kell felejteni!!! Ennyi.
2010. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kinek zavarta a lelki világát a hasonló történetem?


20/L

2010. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!