Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban vagyok. Mégis hihetetlenül lázba hoz egy-több szex egy másik férfivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint 3 éve párkapcsolatban vagyok. Piszkosul szerettem/szeretem a Kedvesem. Nemrég megismertem egy srácot, hihetetlenül vonzódom hozzá. Bár néha úgy érzem ő is szeretné kipróbálni velem a szexet, és tény, hogy tetszem neki...de mégis párkapcsolatban élek, és tudom nem szabadna. Soha nem csaltam még meg senkit, de most :S alig bírom visszafogni magam, hogy ne teperjem le egy közös filmezésnél, vagy egy esti beszélgetésnél. De attól is félek, hogy nem egy laza kalandnak fogná fel a srác, hanem én lennék a kis ribanc a szemébe. Eszméletlenül kívánok. Mit tegyek szerintetek?
2010. febr. 10. 01:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
...nem ártott volna kiélni magad korábban...késő bánat ebgondolat:)...és ha le is fekszel a másik pasival...hmmm...fiatal vagy, találsz magadnak másik pasit!...
2010. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!