Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem jogosan esik rosszul ez? :/

Figyelt kérdés

Barátom a munkája miatt külföldre kellett menjen a főnökével,valami üzleti ügyben.Semmi dolga sincs egész úton.Az út kb 7-8 óra.Ő külföldről nem tudott nekem irni,csak 2-3 sms-t én viszont neki tudtam többet.Nagyon hiányzott ezért írtam is neki,gondoltam jól esik neki,mert fordított esetben nekem is jó lenne.

Ma a 3.nap hogy távol van és még sosem voltunk külön ennyi ideig.Mikor indult ő is nagyon szomorú volt hogy alig fogunk tudni kommunikálni,de amint beér az országba fel fog hívni.


Na már most fél órája már az országban vannak,ezt egy sms-éből tudom, még kb 3 óra amíg ideér.

Nagyon rosszul esik,hogy nem hívott fel,holott én már szétaggódtam a fejem miatta. Szerintetek csak túlreagálom?18L


2015. febr. 4. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Tejóég...

Minden másodpercben számoljon el az idejével? Fél óra...istenem,inkább foglald le magad.

18/L

2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tarnai ***** válasza:
Túlreagálod.
2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, túlreagálod. Érthető, hogy szereted, viszont ez nem így működik a valóságban. Úgy mondom neked, hogy sokszor nekem is kell több órát kocsikáznom, akár többet is, mint 8 óra: baromira megterhelő szellemileg, nehéz úgy beszélni bármiről is, hogy örülök, ha nem alszom el a volán mögött/mellett.


Az, hogy nem keresett téged, arra egy jó kifogás a roaming díj, ami lehet nagyon drága, így az SMS-eket nem feltétlenül erőltettem volna, mert hó végén még lesz szomorúság, viszont ha volt internet, valóban beszélhetett volna veled legalább valami portálon keresztül. Viszont ha nem volt az sem, mert nagyon putri volt hozzá a szálló/nem volt elég erős a jel ahhoz, hogy tudják használni is, esetleg nem ért rá, mert sokat kellett mászkálniuk és elfáradt, akkor is érthető.


Lényeg, hogy ne izgulj. Érthetően rosszul esik, de vannak ilyen helyzetek, majd megvigasztal.

2015. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, majd hív, ha lesz rá lehetősége.


Gondolj bele, ott ül a főnöke mellett, szerinted milyen ciki lenne, ha előtte nyáladzana a telefonba, hogy mennyire hiányzol neki. Az is lehet, hogy elaludt, vagy beszélgetnek, ilyenkor az időt nem is veszi észre. Ha meg kocsival van akkor lehet, hogy ő vezet, mi lenne, ha pont neked cuppogna a telefonba, miközben karambolozik egyet?

Három nap nem sok idő, majd ha te is 2-3 hétig leszel távol a párodtól, akkor talán nem lesz túlságosan sok ez amit csinálsz. Ami a legrosszabb, ha felhívod, hogy mért nem hív már...

2015. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, túlreagálod nem is kicsit.. Nevetséges... Én távkapcsolatban ÉLEK a párommal, van hogy nem is beszélünk napokig...
2015. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé túlreagálod.
2015. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nincs lehetősége felhívni téged?
2015. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,kicsit észhez tértem.

Tényleg nem volt lehetősége írni,csak most miután bejöttek Magyarországra. Biztosan a főnöke miatt nem hív...Csak először nagyon rosszul esett,hogy megígérte hogy azonnal felhív ha beér az országba és nem hívott.

2015. febr. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!