Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szornyu vagyok. Elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szornyu vagyok. Elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az tortent, hogy egyutt vagyok 5 honapja egy fiuval. De en, es a hulye fejem.. megcsaltam. Lefekudtem valakivel, es nagyon buntudatom van. Idegileg kesz vagyok. Akivel megcsaltam eddig azt hittem szeretem. De nem! Rajottem hogy a baratom szeretem. Mit csinaljak ? Tudom hulye r*banc vagyok.. elbasztam. Felek hogy az a fiu akivel megcsaltam a baratom, mindent vissza mond neki.


En: 17. Baratom: 18


2015. febr. 4. 16:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
elbasztam.
2015. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez szívás! Szerintem legközelebb majd meggondolod a dolgot! :D
2015. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kerek.
2015. febr. 4. 16:55
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Valld be. Ha megbocsájt ok, ha nem fogadd el és tipli.
2015. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
17%
Mond el te a baratodnak! Oszinten! Jobb, ha toled tudja meg:) Elmondod azt amit itt leirtal es, ha szeret akkor az a valoszinubb, hogy meg fog tudni bocsajtani. Mindenki erdemel egy masodik eselyt!
2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
93%

nem tudsz mit tenni, ha már megtörtént a dolog. ha nem is mondaná el a barátodnak a másik fiú, a lelkiismereted akkor is üldözni fog. egyébként, ha képes voltál lefeküdni mással, akkor annyira nem lehetsz szerelmes a barátodba. egy szó mint száz: vállalnod kell a következményeket! kár, hogy így kell rájönnöd erre...


(egyébként pont egy példe miért is nem lenne szabad ennyi idősen összefeküdni - nem prédikálni akarok, csak egy megjegyzés - a gyerekeknek, mert lényegében még azok vagytok. testileg érettek talán, de lelkileg éretlenek, ebből is látszik.)

2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Ha fennáll ez a veszély, mondd el a barátodnak. Aztán pedálozz nagyon, hogy meg tudjon neked bocsátani.
2015. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Masik fiunak most irtam meg, hogy megbantam. Mostmar minden rajtam all.
2015. febr. 4. 17:02
 9/50 anonim ***** válasza:
Ha volt eszed megcsalni legyen eszed bevallani is! Bár én azt tanácsolom mond el, és lehet jobb lenne neki nélküled! Megérdemel egy olyan őszinte és rendes lányra aki nem csalja meg! Szégyelld magad...én barátnőm lennél nem lenne miről beszélni csak 2 percet adnék a szemem elől eltűnj!
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
tagadj!!!
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!