Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szornyu vagyok. Elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szornyu vagyok. Elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az tortent, hogy egyutt vagyok 5 honapja egy fiuval. De en, es a hulye fejem.. megcsaltam. Lefekudtem valakivel, es nagyon buntudatom van. Idegileg kesz vagyok. Akivel megcsaltam eddig azt hittem szeretem. De nem! Rajottem hogy a baratom szeretem. Mit csinaljak ? Tudom hulye r*banc vagyok.. elbasztam. Felek hogy az a fiu akivel megcsaltam a baratom, mindent vissza mond neki.


En: 17. Baratom: 18


2015. febr. 4. 16:49
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

A tagadásnak nem látom értelmét. Abból rosszul fogsz kijönni. Még ha a félredugást meg is bocsátaná, a félredugás + hazugság kombót tuti nem.

Állj elé, valld be, mondd el, hogy megbántad, hagyj neki időt gondolkodni.

Ez a tiszta munka.

2015. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 Brendon007 válasza:
53%

az előbb mondtad azt hogy nem állsz messze attól hogy egy r*banc vagy!


Tehát akik azt mondják hogy r*banc vagy atok jogosan mondják SŐT!!! még te is azt mondtad de nyugi erről nem te tehetsz hanem szegény szüleid akik egy hulladék ku*vát neveltek. U.I : volt egy mondatod az "oltogatókhoz" ha nem veszed fel amiket mondanak akkor nem írsz azzal kapcsolatos kommentet


JA és azzal hogy nem felelsz meg senkinek azzal is csak a saját jövődet írod meg és ez is azt mutatja hogy egy kis 17 éves kis cafka vagy de ugyebár erről se te tehetsz. Ja és még annyi ilyen hozzá állással a legjobb munka a prostituált (a ku*vaság már úgy is meg)

2015. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Utolso elottiek: koszonom ezek nagyon sokat segitettek!:)

Brendon: alj mar le kerlek szepen koszi

2015. febr. 4. 19:57
 44/50 A kérdező kommentje:
Egyebkent is nevelo szuloknel vagyok 6 eve hoztak ki az intezetbol. Anyukam meghalt szuletesemnel, apu meg eldobott.
2015. febr. 4. 19:59
 45/50 Szergej55 ***** válasza:
Úgy érzem, ez a kérdés ilyen érett gondolkodással tisztán öngólnak számít.
2015. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Mi történt, megbeszéltétek?
2015. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
A masik fiu azt mondta nem mondja el neki.
2015. febr. 5. 07:13
 48/50 Brendon007 válasza:

Ha mutat a pasidnak egy videót amiről nem tudsz mert titokban vette fel /tudod szoktak olyat csinálni/ akkor se mondta el!


De hiába mond neked bármi normálisat az ember úgyis vissza utasítod csak az olyan kommenteket fogadod meg ami olyan hogy "ne mond el"



Igaza van annak aki ezt írja ne mond el neki majd elmondja más :D

2015. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Zsarolhatóvá válsz ezáltal. De ha megbízol abban a fiúban... lelked rajta.
2015. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Utolso: tudom.
2015. febr. 6. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!