Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szornyu vagyok. Elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szornyu vagyok. Elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az tortent, hogy egyutt vagyok 5 honapja egy fiuval. De en, es a hulye fejem.. megcsaltam. Lefekudtem valakivel, es nagyon buntudatom van. Idegileg kesz vagyok. Akivel megcsaltam eddig azt hittem szeretem. De nem! Rajottem hogy a baratom szeretem. Mit csinaljak ? Tudom hulye r*banc vagyok.. elbasztam. Felek hogy az a fiu akivel megcsaltam a baratom, mindent vissza mond neki.


En: 17. Baratom: 18


2015. febr. 4. 16:49
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Egy olyan lánynak, aki az ilyet nem mondja el, soha nem adnék semennyi bizalmat többet.
2015. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:
Mond el neki, inkább tőled tudja meg.
2015. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
26%
ha az én csajom lennél akkor kapnál egy hatalmas pofont!
2015. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

11es!

azt amit tett megbocsájtanád, de azt hogy nem meri vagy nem akarja elmondani azt nem?

2015. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Hat pontozzatok le, nyilvan nem szep amit tett, de emberek vagyunk, mindenki hibazik es mindenkinek jar egy masodik esely, hogy jova tegye!
2015. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem hogy szidjatok. Koszi az ERTELMES valaszokat.
2015. febr. 4. 17:14
 17/50 Brendon007 válasza:

r*banc vagy írd ki nyugodtan amúgy mond el neki de ha megcsapdos és fel darabol.... na jó maradjuk annál hogy szó nélkül ott hogy akkor ne csodálkozz /tudod akkor becsüli meg az ember amije van amikor már nincs/


ennek reményében és tudatában sok sikert :D

2015. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 Brendon007 válasza:
15-ös akkor ezek szerint te is meg csaltad a párod (nagyon kiállsz a r*banc mellett)
2015. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Legalább beismered, hogy ostoba qrva vagy, sokan még erre sem képesek. Helyrehozni már sosem fogod tudni a dolgot, de az a minimum, hogy elmondod a barátodnak. Remélhetőleg egy jó lecke lesz egy életre neked.
2015. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Utolso elotti igazad van..mindenki hibazik

Utolso: 14 eves lehetsz maximum

2015. febr. 4. 17:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!