Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van így értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal mindenben különbözünk!

Ő szeret diszkóba eljár- Én inkább ott szeretek filmet nézni

Ő szeret inni - Én nem szeretem az alkoholt az alkoholt

Ő szerinte az nem gáz ha egy 37 éves nő a 20évesekkel táncol- Szerintem tiszta szégyen.

Ő kapcsolat függő - Én egyedül is meg vagyok

Még az ételek terén sem egyezik az ízlésünk.

Van így értelme a folytatásnak és az állandó veszekedés kibékülésnek?


2015. febr. 3. 17:58
 1/6 Jázi :) ***** válasza:

Szóval 37 éves nő vagy és 20 éves a párod?

Ez így nem egészen a normális kategória, mint ahogy ki is derül hisz nem illetek össze.

2015. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném ...

De 37 évesen ne pelyhesp*csűekkel táncoljon.

2015. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg ha van párja, akkor senkivel nem kéne. :)
2015. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik dolog megoldható.Itt csak az a kérdés hogy szereted-e ?
2015. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt beszélik, hogy az ellentétek vonzzák egymást. De ez csak rövid ideig igaz. Az izgalom, ami azzal jár, hogy különbözőek vagytok, főleg ha gyakorlatilag semmiben sem értetek egyedt, nem fenntartható egy életen keresztül. Próbáltam, másfél év után belefáradtam. Másoknak lehet, hogy sikerül, de te mondod, hogy folyamatosan veszekedtek, és a kibékülés se ér sokat, ha 10 perc múlva megint repkednek a tányérok. De ezt akkor is neked kell eldöntened, hogy van-e értelme. Szerintem nincs. Más szerint bizonyára van. Nem a mi véleményünk számít, csakis a tied. Ha benned megfogalmazódott a kérdés, akkor viszont úgy érzem, egy véleményen vagyunk.
2015. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok csak az annyával szokott bulizni járni és az számomra nagyon égő ahogy ott rázza magát a húszéveseknek egyébként sem szeretek eljárni de így meg főleg
2015. febr. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!