Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha megtudnátok hogy a barátotoknak fitymaszűkülete van? 17/f

Figyelt kérdés
Nyilván még nem voltatok együtt és ő elmondja, hogy mi a helyzet.

2015. febr. 4. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Körbemetélném
2015. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy lánynak az a dolga, hogy kézenfogja a barátját és szépen elkíséri a legközelebbi Urológia szakrendelésre. Fitymaszűkülettel nem lehet normális nemi életet élni. A műtét utáni teljes gyógyulás 4-6 hét, és nem csak neked lesz jobb utána, hanem a barátnődnek is jót teszel vele! :-)
2015. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el vele Urológiára. Lehet, hogy használni fog a kenőcs amit ilyenkor ajánlani szoktak és nem lesz szükség műtétre.


Egyébként ennek is több féle változata is előfordulhat.


[link]


Nem biztos, hogy a szülei voltak felelőtlenek. Ez egy ostoba feltételezés. A fitymaszűkület lehet szerzett is.


Én pl. pont tegnap voltam vele a dokinál és tök jó fej volt. Nekem meg relatív fitymaszűkületem van. Ma váltottam ki a kenőcsöt.

2015. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ja és még annyit, hogy ne vedd magadra amit itt többen is írtak neked. Az ide írogatok nagy része általában szeret előre ítélkezni, ez látszik a válaszokból. Nem gondolnak bele a másik helyzetébe.

Amúgy meg simán tisztán lehet tartani. Legalábbis nekem csak merevedéskor lép fel ez a probléma. Nem tudhatjátok, hogy a kérdezőnél egész pontosan mi is a helyzet.


"de anyukádat kéne lecseszni ezért"


Hát csak gratulálni tudok. Ez a dolog később is jelentkezhet csak szólok.

2015. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!