Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ez a büdös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez a büdös nagy helyzet? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem teljesen igaz.


2015. febr. 4. 23:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha igaz lenne. 18F
2015. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
szerintem is igaz az állítás
2015. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Remelem h igaz..
2015. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Inni szerintem bárkinek lehet szóval az a képkocka nem játszik be, de a többiben lehet pici igazság (főleg ha közösségi oldalra tölti fel).
2015. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Yep.
2015. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
Ezt a képet nem teljesen értem. Mi a lényege? Valaki elmondaná?
2015. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az, hogyha kirakod mindened, bulikban rohadsz, vedeled a piát ezerrel, 5kg smink van rajtad, akkor nem lesz olyan pasid, aki étterembe vinne, kedveskedne romantikázna, egyszerűen csak jól megdugna minden nap és kész. Hiába jönnek itt az emberkék, hogy ez nem így van, pedig pontosan erről szóla mai világ.
2015. febr. 4. 23:59
 9/41 Bekken'Bauer ***** válasza:

Az a lényege hogy ha ilyen "vad lány" vagy akkor ne vágyj a nagy őre aki majd melenget,romantikus lesz meg majd örökre veled marad...

mert hát... bizalmam se lenne egy ilyen iránt,hogy buli mittudomén.. én nem vagyok régimódi de akkor is,én nem biznék ha ilyen lenne a párom. :D

2015. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
Ha nem érzed helyesnek azt a viselkedést és romantikus emberre vágysz, ne
2015. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!